Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, 18 oraz 19 września Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie można odwiedzić z 20% zniżką.

DOFE: Wybierz się w podróż do świata energii

grafika z napisem festiwal wiatru

Już 18 września rozpoczyna się Festiwal Wiatru, który organizuje Miasto Kielce. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, jakie z tej okazji przygotowało Energetyczne Centrum Nauki KPT.

Festiwal Wiatru – ECN “w locie”

Informujemy, że 18 września 2021 r. Energetyczny Ogród Doświadczeń jest objęty rezerwacją do godz. 16:00 i będzie niedostępny dla odwiedzających.

Rezerwacja Ogrodu

Już w październiku rusza nowa oferta warsztatów dla szkół oraz zwiedzających indywidualnie. Z kolei we wrześniu zapraszamy na ulubione wakacyjne zajęcia.

Nowy rok szkolny w ECN

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na familijne weekendy. Eksperymentowanie na wystawie "Energia" oraz warsztaty popularnonaukowe to propozycja Centrum na soboty oraz niedziele września.

Wrześniowe familijne weekendy w ECN

Do Energetycznym Centrum Nauki KPT wracają urodziny młodego naukowca.

Naukowe urodziny ponownie w ECN!

We wrześniu zapraszamy do Energetycznego Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego również w niedziele.

Niedziele w ECN

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć w naszych progach zwiedzających i z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do naszego Centrum.

Zapraszamy do fabryki mocy!

Dlaczego tęcza jest kolorowa? Jakie warunki muszą być spełnione, aby ją zobaczyć na niebie? Czy świetliki świecą tak samo jak żarówki? To tylko niektóre z pytań, na które będziemy odpowiadać podczas zbliżających się wakacji z Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Wakacje z energią 2021

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  nieczynne

Zobacz