Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

wystrzałowy sylwester w ecn 31 grudnia 2022 godz. od 10 do 12 lub od 12 do 14 zwiedzanie wystawy warsztaty familijne sylwestrowy klimat

Moc sylwestrowych atrakcji czeka na gości, którzy odwiedzą ECN 31 grudnia. Zapraszamy na wybuchowe familijne warsztaty, eksperymentowanie na wystawie i noworoczne życzenia.

ECN zaprasza na wystrzałowego Sylwestra!

Coraz bliżej Święta! Grudniowy czas to w Energetycznym Centrum Nauki KPT specjalne świąteczne warsztaty, jak zawsze oprószone dawką nauki. Co przygotowaliśmy na rodzinne przygotowania do Świąt? Sprawdźcie.

Warsztaty familijne: Laboratorium Świętego Mikołaja

Jak co roku, do grudniowej oferty warsztatów dla szkół w naszym centrum dołączają również warsztaty świąteczne. Drodzy Nauczyciele, sprawdźcie, co będzie się działo w naszej pracowni Świętego Mikołaja.

Warsztaty świąteczne dla szkół: Laboratorium Świętego Mikołaja

6 grudnia vouchery do ECN na zwiedzanie wystawy i warsztaty będzie można kupić z 25% rabatem.

Mikołajkowa promocja w ECN

Tworzenie perfum, prace nad lekkimi konstrukcjami, eksperymentowanie w ciemności oraz iluzje optyczne… To propozycje na spędzenie familijnego czasu w listopadowe weekendy w Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Familijne weekendy w listopadzie 2022

7 urodziny energetycznego centrum nauki kpt przyjdź na babeczkowy tort 26 listopada 2022 balony świeczki babeczka urodzinowa

Tort babeczkowy, warsztaty familijne, eksperymentowanie na wystawie oraz seans w kinie ECN – to atrakcje, które czekają na gości z okazji 7. urodzin ECN. Zapraszamy do wspólnego świętowania 26 listopada.

7. urodziny Energetycznego Centrum Nauki KPT

W ostatni listopadowy weekend podczas familijnych warsztatów bliżej przyjrzymy się naszemu zmysłowi wzroku.

Warsztaty familijne: Optyka z przymrużeniem oka

Takiej promocji jeszcze u nas nie było! Tylko w piątek, 25 listopada, bilety na warsztaty i wystawę będzie można kupić online 60% taniej!

Black Friday w Energetycznym Centrum Nauki

Czy świetliki świecą tak samo jak żarówki? Czy istnieją świecące grzyby? Odpowiedzi na te i inne pytania uczestnicy warsztatów poznają w trakcie eksperymentowania po ciemku podczas kolejnych familijnych warsztatów w ECN.

Warsztaty familijne: Luminescencja – świecące w ciemności – BRAK MIEJSC

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz