Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Dlaczego czujemy zapachy? Czy aby stworzyć swój własny trzeba mieć ponadprzeciętnie rozwinięty zmysł powonienia? Co łączy dźwig i ramię ludzkie? Czy ciecz jest w stanie napędzić urządzenie?

Ferie z energią 2022

Drodzy Państwo, informujemy, że w okresie 15 - 30 stycznia 2022 r. zmieniają się godziny zwiedzania ECN. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem wejść na wystawę oraz warsztaty.

Zmiana godzin zwiedzania ECN w ferie zimowe 2022

W związku z wprowadzonymi przez Radę Ministrów ograniczeniami, spowodowanymi stanem epidemii COVID-19

COVID-19 – zmiany od 15.12

Ferie w województwie świętokrzyskim powoli dobiegają końca, ale w niektórych to dopiero początek zimowego szaleństwa. Z tej okazji od 1 do 25 lutego ECN uruchamia specjalną turę warsztatów dla indywidualnie zwiedzających.

Ferie z energią… jeszcze trwają

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza na międzypokoleniowe spotkanie z nauką z okazji Dnia Babci i Dziadka. 21 oraz 22 stycznia 2022 r. babcie i dziadkowie mają wstęp wolny na zwiedzanie i warsztaty w ECN.

Nauka łączy pokolenia, czyli Dzień Babci i Dziadka w ECN

Jak powstaje śnieg? Jaki kształt mają jego płatki? Po co nam nos? Czy ciężar może być lekki? To pytania, na które odpowiedzi będzie można znaleźć w trakcie styczniowych familijnych warsztatów w ECN. Styczeń to również czas ferii zimowych w województwie świętokrzyskim, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalne zajęcia.

Styczniowe familijne weekendy w ECN

6 stycznia 2022 ECN nieczynny

Szanowni Państwo, informujemy, że 6 stycznia (Trzech Króli) Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne.

ECN nieczynny

Szanowni Państwo, informujemy, że 31 grudnia oraz 1 stycznia (Sylwester i Nowy Rok) Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne.

ECN nieczynny

Szanowni Państwo, informujemy, że do 31 grudnia (włącznie) na stronie bilety.ecn.kielce.pl trwa przerwa techniczna. Bilety można kupić jedynie w kasie za pośrednictwem karty płatniczej. Za utrudnienia przepraszamy!

Przypominamy, że nasze Centrum (w tym kasa) będzie nieczynne 31 grudnia 2021 r. oraz 1 stycznia 2022 r.

System sprzedaży online zostanie ponownie uruchomiony 1 stycznia 2022 r.

Przerwa techniczna na stronie bilety.ecn.kielce.pl

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz