Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi zapraszamy na warsztaty z robotami Dashami, dzięki którym uczestnicy nauczą się nie tylko programowania, ale także troski o środowisko. Zajęcia odbędą się 20 oraz 21 kwietnia.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Go Dash. Posprzątaj świat

Kolejna "Sobota z Industrią", czyli darmowe zwiedzanie wystawy oraz udział w warsztatach w Energetycznym Centrum Nauki Industria już 27 kwietnia. 

Sobota z Industrią

O najstarszym kodzie świata, czyli DNA, rozmawiać będziemy podczas rodzinnych warsztatów. 27 oraz 28 kwietnia 2024 r. zapraszamy na weekend z energią.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Zakodowani – DNA jako najstarszy kod świata

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, jakie planujemy w Energetycznym Centrum Nauki Industria w kwietniu 2024 i skorzystania z naszej propozycji.

Program wydarzeń w ECN Industria. Kwiecień 2024

Kolejna “Sobota z Industrią”, czyli darmowe zwiedzanie wystawy oraz udział w warsztatach w Energetycznym Centrum Nauki Industria już 27 kwietnia. 

Sobota z Industrią

W kolejny familijny weekend w Energetycznym Centrum Nauki Industria będziemy nieco bujać w obłokach, uczyć się i przy tym świetnie się bawić.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Eksperymenty z głową w chmurach

Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na kolejne międzypokoleniowe warsztaty z cyklu „Dziadkowie i wnuki w centrum nauki”. Najbliższe „Kto porwał dr Glutka?” odbędzie się 7 kwietnia o g. 15:00.

Dziadkowie i wnuki w centrum nauki. Kto porwał dr Glutka?

Wesołego Alleluja!

Niebawem Wielkanoc. Jak co roku Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na wielkanocne spotkanie z nauką podczas familijnych warsztatów. Tegoroczne będą się odbywać od 19 do 29 marca.

Wielkanocne rewolucje, czyli chemia i fizyka w kuchni

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz