Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na programistyczne warsztaty w ramach kolejnej edycji Code Week.

Programowanie dziecinnie proste – Code Week 2021

Ruszył program „Poznaj Polskę” Ministerstwa Edukacji i Nauki. Energetyczne Centrum Nauki KPT znajduje się na liście miejsc, w których można zrealizować projekt.

„Poznaj Polskę” w ECN

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty warsztatów dla szkół. Do eksperymentowania w naszym centrum zapraszamy również gości indywidualnych.

Tydzień Pełen Energii – oferta warsztatów na rok szkolny 2021/2022

Z radością informujemy, że Jury doceniło pracę i zaangażowanie naszego Centrum na rzecz promowania nauki i zostaliśmy nominowani do nagrody Popularyzator Nauki 2021.

Zostaliśmy finalistami konkursu Popularyzator Nauki 2021

Click – tyle wystarczy, aby uruchomić robota. Przekonają się o tym uczestnicy warsztatów programistycznych, na które w ramach Digital Festival zaprasza Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Jednym kliknięciem… – warsztaty programistyczne z robotem Photon – Digital Festival

Do 11 października trwa głosowanie na projekty w ramach kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród nich są przedsięwzięcia, które KPT chce zrealizować w swojej przestrzeni.

Głosuj na szczęśliwe numerki!

Już w październiku rusza nowa oferta warsztatów dla szkół oraz zwiedzających indywidualnie. Z kolei we wrześniu zapraszamy na ulubione wakacyjne zajęcia.

Nowy rok szkolny w ECN

1 października o godz. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego odbędzie się spotkanie autorskie z pisarzem Jackiem Łukawskim.

Wieczór z energią: spotkanie autorskie z Jackiem Łukawskim

grafika z napisem festiwal wiatru

Już 18 września rozpoczyna się Festiwal Wiatru, który organizuje Miasto Kielce. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, jakie z tej okazji przygotowało Energetyczne Centrum Nauki KPT.

Festiwal Wiatru – ECN “w locie”

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz