Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

W sierpniu Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie otwarte również w niedziele.

Sierpniowe niedziele w ECN

Dlaczego tęcza jest kolorowa? Jakie warunki muszą być spełnione, aby ją zobaczyć na niebie? Czy świetliki świecą tak samo jak żarówki? To tylko niektóre z pytań, na które będziemy odpowiadać podczas zbliżających się wakacji z Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Wakacje z energią 2021

Już 25 czerwca rusza druga edycja akcji "Ceny za oceny", czyli wakacyjna promocja w ECN! Można otrzymać nawet 40% rabatu!

Ceny za oceny – II edycja – pokaż świadectwo i skorzystaj ze zniżki!

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć w naszych progach zwiedzających i z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do naszego Centrum.

Zapraszamy do fabryki mocy!

Tegoroczna edycja Święta Kielc odbędzie się pod hasłem "Wracamy..." i rozpocznie się już 25 czerwca. W obchody włącza się również Energetyczne Centrum Nauki KPT.

Święto Kielc – Wracamy…

Już we wtorek 23 czerwca w ECN będziemy obchodzić Dzień Taty. O godz. 12.30 zapraszamy na specjalne warsztaty. Tatusiowie płacą 50% ceny biletu!

Robotyczny Dzień Taty w ECN

Kielecki Park Technologiczny poszukuje kandydata chętnego do odbycia płatnego stażu z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach. KPT poszukuje jedną osobę do Działu Energetyczne Centrum Nauki na stanowisko Edukator.

Poszukujemy stażysty

Już 12 czerwca, w godz. 11:00 - 16:00, ECN KPT zaprasza mniejszych i większych odkrywców, dzieci, rodziców i całe rodziny do przedłużonego świętowania Dnia Dziecka w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT.

Eko Piknik w Ogrodzie

Szanowni Państwo, informujemy, że 3 czerwca Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne.

ECN nieczynny 3.06

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  nieczynne

Zobacz