Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Czy postać z bajki może zatańczyć na naszej ręce? Dlaczego drzewa nazywamy „zielonymi płucami miast”? Dlaczego możemy tańczyć, uśmiechać się czy oddychać? To tylko część pytań, do których odpowiedzi wspólnie poszukamy z naszymi gośćmi podczas „Wakacji z energią”.

Wakacje z energią 2022

Szanowni Państwo, informujemy, że 15 sierpnia 2022 r. Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne.

ECN nieczynny

Informujemy, że w terminie 28.06 - 31.08.2022 r. w Energetycznym Centrum Nauki KPT będą obowiązywały wakacyjne godziny zwiedzania. 

Wakacyjne godziny zwiedzania ECN

24 czerwca rusza III edycja “Ceny za oceny”, czyli wakacyjnej akcji promocyjnej w ECN! Można otrzymać nawet 40% rabatu!


Zdobądź zniżkę na zwiedzanie wystawy oraz warsztaty! Zasady są bardzo proste. Wystarczy umówić się na wizytę w ECN pod nr 41 278 72 50, podać średnią, a w dniu zwiedzania okazać w kasie ECN aktualne świadectwo, aby potwierdzić podaną wcześniej średnią. Ze zniżki mogą skorzystać osoby, które w roku szkolnym 2021/2022 były uczniami lub absolwentami szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także posiadają ważne świadectwo poświadczające promocję do kolejnej klasy lub świadectwo ukończenia szkoły.

Zniżka będzie naliczana w kasie od stałych cen wg następującego schematu:

- 15% - uczniowie klas 0-3
- 15% za średnią od 3,0 do 3,9
- 20% za średnią od 4,0 do 4,9
- 30% za średnią od 5,0 do 5,9
- 40% za średnią 6,0

Zniżki nie sumują się. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz na jedno świadectwo i nie łączy się ona z innymi promocjami. Akcja trwa od 24 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji „Ceny za oceny”. Szczegółowych informacji udzielamy pod nr 41 278 72 50, w godzinach pracy Centrum.

Regulamin akcji promocyjnej „Ceny za oceny” dostępny TUTAJ.

Ceny za oceny – III edycja – pokaż świadectwo i skorzystaj ze zniżki!

Iwona Wenta, Aga Patoka oraz Karol Bielecki będą gośćmi specjalnymi drugiego z wydarzeń w ramach cyklu „Serial wakacyjnych przyjemności. Aktywne lato w mieście”. Tematyką eventu będzie sport i zdrowe życie. Zapraszamy już 30 lipca do Energetycznego Ogrodu Doświadczeń KPT.

Gwiazdy świata sportu i mnóstwo innych atrakcji podczas familijnego pikniku

Rafał Zawierucha to znany polski aktor, o którym głośno ostatnio było w związku z jego rolą w filmie „Pewnego razu... w Hollywood” w reż. Quentina Tarantino.

Z Hollywood do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha

W ostatni weekend czerwca odbędzie się Święto Kielc. Jak co roku, będzie dużo się działo w mieście i w kieleckich instytucjach. Nasze centrum również zaprasza do świętowania. Biała Noc, stoisko warsztatowe w centrum miasta, pokaz popularnonaukowy to tylko część atrakcji.

Święto Kielc 2022

Familijne weekendy w czerwcu zakończą warsztaty „Optyka z przymrużeniem oka”. Na spotkanie w ECN zapraszamy 26 czerwca. 25 czerwca będziemy obecni z naszym energetycznym stoiskiem obok kieleckiej muszli w ramach Święta Kielc.

Warsztaty familijne „Optyka z przymrużeniem oka”

Tworzenie własnych perfum, programowanie z robotem Photon, warsztaty dotyczące zjawiska luminescencji, czy iluzje optyczne. To część zagadnień, którymi będziemy zajmować się podczas familijnych warsztatów w czerwcu.

Familijne weekendy w czerwcu

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz