Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

7 urodziny energetycznego centrum nauki kpt przyjdź na babeczkowy tort 26 listopada 2022 balony świeczki babeczka urodzinowa

Tort babeczkowy, warsztaty familijne, eksperymentowanie na wystawie oraz seans w kinie ECN – to atrakcje, które czekają na gości z okazji 7. urodzin ECN. Zapraszamy do wspólnego świętowania 26 listopada.

7. urodziny Energetycznego Centrum Nauki KPT

W ostatni listopadowy weekend podczas familijnych warsztatów bliżej przyjrzymy się naszemu zmysłowi wzroku.

Warsztaty familijne: Optyka z przymrużeniem oka

Coraz bliżej Święta! Grudniowy czas to w Energetycznym Centrum Nauki KPT specjalne świąteczne warsztaty, jak zawsze oprószone dawką nauki. Co przygotowaliśmy na rodzinne przygotowania do Świąt? Sprawdźcie.

Warsztaty familijne: Laboratorium Świętego Mikołaja

Jak co roku, do grudniowej oferty warsztatów dla szkół w naszym centrum dołączają również warsztaty świąteczne. Drodzy Nauczyciele, sprawdźcie, co będzie się działo w naszej pracowni Świętego Mikołaja.

Warsztaty świąteczne dla szkół: Laboratorium Świętego Mikołaja

Tworzenie perfum, prace nad lekkimi konstrukcjami, eksperymentowanie w ciemności oraz iluzje optyczne… To propozycje na spędzenie familijnego czasu w listopadowe weekendy w Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Familijne weekendy w listopadzie 2022

Takiej promocji jeszcze u nas nie było! Tylko w piątek, 25 listopada, bilety na warsztaty i wystawę będzie można kupić online 60% taniej!

Black Friday w Energetycznym Centrum Nauki

Czy świetliki świecą tak samo jak żarówki? Czy istnieją świecące grzyby? Odpowiedzi na te i inne pytania uczestnicy warsztatów poznają w trakcie eksperymentowania po ciemku podczas kolejnych familijnych warsztatów w ECN.

Warsztaty familijne: Luminescencja – świecące w ciemności – BRAK MIEJSC

Po przerwie wraca akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Energetyczne Centrum Nauki KPT po raz kolejny dołączyło do wydarzenia.

ECN za pół ceny po raz ósmy

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych do udziału w warsztatach „Z Photonem przez meandry nauki”.

Wtorki dla nauczycieli: Z Photonem przez meandry nauki

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz