Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

W związku z wprowadzonymi przez Radę Ministrów ograniczeniami, spowodowanymi pandemią koronawirusa, Kielecki Park Technologiczny informuje, że w okresie od 01.12.2021 do 17.12 2021 r. na terenie Energetycznego Centrum Nauki KPT  może jednocześnie przebywać 30 osób*.

Zmiana zasad zwiedzania ECN (1.12 – 17.12)

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Radosny czas oczekiwania w naszym Centrum umilą świąteczne, popularnonaukowe warsztaty, na które zapraszamy w grudniowe weekendy.

Laboratorium Świętego Mikołaja – warsztaty familijne

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty warsztatów dla szkół. Do eksperymentowania w naszym centrum zapraszamy również gości indywidualnych.

Tydzień Pełen Energii – oferta warsztatów na rok szkolny 2021/2022

Zgodnie z naszą grudniową tradycją, do oferty klasycznych warsztatów dla szkół dołączają również świąteczne.

Laboratorium Świętego Mikołaja – warsztaty dla szkół

Rozpoczęliśmy Black Weekend w Energetycznym Centrum Nauki KPT. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat -30% w terminie 26-28.11.2021!

Black Weekend w ECN

Czy da się zobaczyć na własne oczy pole magnetyczne? Jak nasze oczy postrzegają rzeczywistość? Czy istnieją świecące grzyby? To tyko niektóre z pytań, na które odpowiedzi uzyskają uczestnicy listopadowych, familijnych warsztatów w ECN.

Listopadowe familijne weekendy w ECN

Z radością informujemy, że Jury doceniło pracę i zaangażowanie naszego Centrum na rzecz promowania nauki i zostaliśmy nominowani do nagrody Popularyzator Nauki 2021.

Zostaliśmy finalistami konkursu Popularyzator Nauki 2021

Ruszył program „Poznaj Polskę” Ministerstwa Edukacji i Nauki. Energetyczne Centrum Nauki KPT znajduje się na liście miejsc, w których można zrealizować projekt.

„Poznaj Polskę” w ECN

Szanowni Państwo, informujemy, że 11 listopada Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne.

ECN nieczynny 11.11

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz