Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Coraz bliżej Święta! Grudniowy czas to w Energetycznym Centrum Nauki KPT specjalne świąteczne warsztaty, jak zawsze oprószone dawką nauki. Co przygotowaliśmy na rodzinne przygotowania do Świąt? Sprawdźcie.

Warsztaty familijne: Laboratorium Świętego Mikołaja

Spraw sobie lub bliskim prezent na Mikołajki! W tym dniu bilety do ECN na zwiedzanie wystawy i warsztaty będzie można kupić z 25% rabatem.

Mikołajkowa promocja w ECN

Jak co roku, do grudniowej oferty warsztatów dla szkół w naszym centrum dołączają również warsztaty świąteczne. Drodzy Nauczyciele, sprawdźcie, co będzie się działo w naszej pracowni Świętego Mikołaja.

Warsztaty świąteczne dla szkół: Laboratorium Świętego Mikołaja

Tworzenie perfum, prace nad lekkimi konstrukcjami, eksperymentowanie w ciemności oraz iluzje optyczne… To propozycje na spędzenie familijnego czasu w listopadowe weekendy w Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Familijne weekendy w listopadzie 2022

7 urodziny energetycznego centrum nauki kpt przyjdź na babeczkowy tort 26 listopada 2022 balony świeczki babeczka urodzinowa

Tort babeczkowy, warsztaty familijne, eksperymentowanie na wystawie oraz seans w kinie ECN – to atrakcje, które czekają na gości z okazji 7. urodzin ECN. Zapraszamy do wspólnego świętowania 26 listopada.

7. urodziny Energetycznego Centrum Nauki KPT

W ostatni listopadowy weekend podczas familijnych warsztatów bliżej przyjrzymy się naszemu zmysłowi wzroku.

Warsztaty familijne: Optyka z przymrużeniem oka

Takiej promocji jeszcze u nas nie było! Tylko w piątek, 25 listopada, bilety na warsztaty i wystawę będzie można kupić online 60% taniej!

Black Friday w Energetycznym Centrum Nauki

Czy świetliki świecą tak samo jak żarówki? Czy istnieją świecące grzyby? Odpowiedzi na te i inne pytania uczestnicy warsztatów poznają w trakcie eksperymentowania po ciemku podczas kolejnych familijnych warsztatów w ECN.

Warsztaty familijne: Luminescencja – świecące w ciemności – BRAK MIEJSC

Po przerwie wraca akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Energetyczne Centrum Nauki KPT po raz kolejny dołączyło do wydarzenia.

ECN za pół ceny po raz ósmy

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz