Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Zgodnie z coroczną tradycją, w grudniowe weekendy Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na zimowe, świąteczne warsztaty.

Warsztaty familijne: Świąteczne laboratorium

Zgodnie z grudniową tradycją, do oferty Energetycznego Centrum Nauki Industria dołączają zimowe, świąteczne warsztaty dla szkół.

Grudniowe warsztaty dla grup: Świąteczne laboratorium

Czy wszystkie wybuchy muszą być niebezpieczne? Skąd bierze się siła człowieka? Dlaczego nie możemy chodzić po wodzie? To tylko część pytań, na które odpowiedzi będą mogli znaleźć uczniowie, odwiedzając Energetyczne Centrum Nauki Industria podczas warsztatów w roku szkolnym 2023/2024.

Tydzień Pełen Energii w ECN. Warsztaty na nowy rok szkolny 2023/2024

Tylko w piątek, 24 listopada, bilety na warsztaty i wystawę będzie można kupić online 50% taniej!

Black Friday w Energetycznym Centrum Nauki Industria

Andrzejkowe bale, lanie wosku, wróżby. A gdyby tak wybrać się do Energetycznego Centrum Nauki Industria i połączyć szczyptę magii z porządną dawką nauki? Zapraszamy w ostatni weekend listopada na warsztaty "Świecące w ciemności - Luminescencja".

Andrzejkowy weekend z energią. Warsztaty familijne: Świecące w ciemności – Luminescencja

Ławka solarna z hot spotem Wi-Fi i czujnikiem smogu? A może instrumenty muzyczne? Dzięki Kieleckiemu Budżetowi Obywatelskiemu te i inne ciekawe atrakcje znajdziecie w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń.

Już niebawem nowe atrakcje w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń

Warsztaty familijne, eksperymentowanie na wystawie oraz seans w kinie – to atrakcje, które czekają na gości podczas urodzin ECN. Do wspólnego świętowania zapraszamy 18 listopada.

Zapraszamy na 8. urodziny Energetycznego Centrum Nauki Industria

O najstarszym kodzie świata, czyli DNA, rozmawiać będziemy podczas najbliższych rodzinnych warsztatów. 18 oraz 19 listopada zapraszamy na weekend z energią.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Zakodowani – DNA jako najstarszy kod świata

9 listopada przypada Europejski Dzień Wynalazcy, a 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. To podwójna okazja do tego, aby pokazać odkrycia polskich naukowców. Zapraszamy na familijne warsztaty 12 listopada. Nasi goście wykonywać będą kotyliony.

Warsztaty familijne: Polscy wynalazcy i ich odkrycia

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz