Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij

Najnowsze wpisy

Ferie zimowe rozpoczynają się już 15 stycznia. W tym roku „Ferie z energią” w ECN Industria trwać będą przez całe… ferie😉, zarówno w okresie zimowej przerwy w województwie świętokrzyskim, jak i innych województwach. Zapraszamy na ponad miesiąc spotkań z nauką. My jesteśmy na pTAK! Ptak, bo to właśnie naszym skrzydlatym przyjaciołom będziemy głównie poświęcać ten czas.

Ferie z energią 2024

Informujemy, że w okresie ferii zimowych (15.01 - 25.02.2024) zmieniają się godziny zwiedzania Energetycznego Centrum Nauki Industria.

Godziny zwiedzania ECN – ferie zimowe 2024

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niezapomnianą zabawę karnawałową w klimacie Rio, która odbędzie się 10 oraz 11 lutego 2024 roku w Energetycznym Centrum Nauki Industria.

Karnawał w klimacie Rio

Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na nowy cykl rodzinnych warsztatów „Dziadkowie i wnuki w centrum nauki”. Najbliższe spotkanie pn. „Eksperymenty jak z bajki” już w niedzielę, 4 lutego, o g. 15:00.

Dziadkowie i wnuki w centrum nauki – cykl międzypokoleniowych spotkań w ECN Industria

Kielecki Park Technologiczny i Energetyczne Centrum Nauki Industria włączają się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gramy razem z WOŚP! 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Warsztaty tworzenia mydełek oraz zwiedzanie wystawy „Energia”. Zapraszamy na międzypokoleniowy weekend z okazji Dnia Babci i Dziadka. 20 oraz 21 stycznia 2024 r. babcie i dziadkowie mają wstęp wolny na wystawę i warsztaty.

Dzień Babci i Dziadka w ECN Industria

O najstarszym kodzie świata, czyli DNA, rozmawiać będziemy podczas najbliższych rodzinnych warsztatów. 13 oraz 14 stycznia 2024 r. zapraszamy na weekend z energią.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Zakodowani – DNA jako najstarszy kod świata

Nasze kuchnie kryją wiele produktów spożywczych, które wykorzystujemy do przygotowywania potraw. Czy zastanawialiście się kiedyś nad odmiennym korzystaniem z dobrze znanych składników kulinarnych? Zapraszamy na pierwsze po Nowym Roku familijne warsztaty w ECN Industria.

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Eksperymentologia, czyli nauka relaksu

Informujemy, że 6 stycznia 2024 r. Energetyczne Centrum Nauki Industria będzie nieczynne.

ECN nieczynny

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  9:00 – 17:00

Zobacz