Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Weekend z energią. Warsztaty familijne: Zakodowani – DNA jako najstarszy kod świata

Weekend z energią. Warsztaty familijne: Zakodowani – DNA jako najstarszy kod świata

O najstarszym kodzie świata, czyli DNA, rozmawiać będziemy podczas rodzinnych warsztatów. 27 oraz 28 kwietnia 2024 r. zapraszamy na weekend z energią.


Uczestnicy warsztatów poznają zadziwiające właściwości informacji genetycznej i dowiedzą się jaka jest rola DNA w dziedziczeniu cech po przodkach. Samodzielnie wyizolują DNA z owoców i zbudują trójwymiarowy model DNA.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy:

– 27 kwietnia o godz. 13:00 oraz 15:00. W ramach cyklu „Sobota z Industrią” udział w warsztatach w tym dniu jest darmowy. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja przez stronę bilety.ecn.kielce.pl.

– 28 kwietnia o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/dorosłymi opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.