Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Zaplanuj wizytę > Informacje praktyczne > Nasi Edukatorzy

Nasi Edukatorzy

W Energetycznym Centrum Nauki Industria nie ma filcowych kapci, przewodników, ani osób, które oprowadzają zwiedzających po wystawie.


Zwiedzanie ekspozycji ma charakter indywidualny i odbywa się samodzielnie.

Każde urządzenie znajdujące się na wystawie zostało tak skonstruowane, aby można było z niego korzystać w bezpieczny sposób. Posiada również krótką instrukcję przeprowadzenia doświadczenia. Należy się z nią zapoznać przed rozpoczęciem naukowej zabawy.

Niektóre ze stanowisk interaktywnych należy aktywować przy pomocy plastikowej karty umieszczonej tuż obok urządzenia. Wystarczy przyłożyć kartę do symbolu małej białej rączki z opaską na nadgarstku, pociągnąć za pierwszą dźwignię i poczekać na zielone światło. Urządzenie jest gotowe do eksperymentowania 🙂

Dzieci do 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłych.

Na wystawie ECN Industria spotkasz Edukatorów –  zawsze uśmiechniętych, energicznych pasjonatów nauki.

To prawdziwi eksperci, którzy układają scenariusze zajęć, prowadzą warsztaty w Laboratorium, uwielbiają eksperymentować oraz chętnie odpowiadają na pytania związane z interaktywnymi eksponatami. Dodatkowo kochają naukowe ciekawostki i chwalą się ich znajomością 😉

Jeśli potrzebujesz pomocy na wystawie, chcesz się czegoś dowiedzieć lub masz pytania – zwróć się do nich z każdą sprawą!

Edukatorzy to prawdziwa, energetyczna #drużynamocy. Poznasz ich po zabawnych koszulkach z dr Glutkiem.