Energetyczne Centrum Nauki > Zaplanuj wizytę > Urodziny w ECN

Urodziny w ECN

2

Niepowtarzalne, niezapomniane, energetyczne…Takie są urodziny młodego naukowca w Energetycznym Centrum Nauki.


Oferujemy Państwu organizację nietypowego, popularnonaukowego przyjęcia urodzinowego w niesamowitej przestrzeni Energetycznego Centrum Nauki.

  • eksperymenty w laboratorium “Generator mocy”,
  • wyprawę po fabryce energii, szalone doświadczenia według trzech scenariuszy do wyboru,
  • naukowe przebrania (fartuchy, okulary i rękawice ochronne).

Scenariusz 1: Bańkologia

Scenariusz 2: Mydełkologia

Scenariusz 3: Eksperymentologia


Naukowe urodziny trwają 120 minut. Prócz wesołych doświadczeń w laboratorium, dzieci mają okazję eksperymentować na wystawie Energia. Zapewniamy miejsce do zorganizowania poczęstunku, a także kolorowe zaproszenia.

Tort, słodycze, napoje oraz zastawa stołowa dla gości (talerzyki, sztućce, serwetki itp.), a także obsługa cateringowa pozostają w zakresie opiekunów.


Urodziny są organizowane w soboty o godz. 10.30 i 15.30.

Minimalna liczba uczestników – 6 dzieci wraz z opiekunami.

Na 6-9 dzieci biorących udział w przyjęciu przypada minimalnie jeden opiekun (sugerujemy co najmniej dwóch). W organizację urodzin dla 10-15 dzieci muszą być zaangażowani co najmniej dwoje rodziców/opiekunów.

Koszt urodzin to 25 zł za każde dziecko, rodzice/opiekunowie grupy – wchodzą na ekspozycję w ramach biletów dla dzieci. Każda kolejna dorosła osoba chcąca zwiedzić wystawę musi uiścić opłatę za bilet urodzinowy dla opiekuna w wysokości 10.00 zł.

Cena biletu wstępu na urodziny obejmuje:

  • organizację warsztatów w laboratorium Generator Mocy,
  • materiały potrzebne do zajęć edukacyjnych,
  • naukowe przebrania (fartuchy, okulary i rękawice ochronne),
  • naukową zabawę na wystawie “Energia”,
  • udostępnienie przestrzeni laboratorium, potrzebnej do zorganizowania (przez opiekunów) poczęstunku urodzinowego dla dzieci,
  • udostępnienie miejsca w holu ECN na II piętrze niezbędnego do zorganizowania poczęstunku dla rodziców/opiekunów czekających na dzieci,
  • kolorowe urodzinowe zaproszenia.

Rezerwacje terminów i szczegółowe informacje otrzymacie Państwo pod numerem 41 278 72 50 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00).

Uwaga! Centrum Nauki działa na innych zasadach niż bawialnie dla dzieci. Przypominamy, że opiekunowie nie mogą pozostawić dzieci samych w przestrzeni interaktywnej ekspozycji i są za nie odpowiedzialni.

Przed rezerwacją terminu urodzin prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Zwiedzania Energetycznego Centrum Nauki. Organizacja urodzin i zakup biletów są równoznaczne z jego akceptacją.

Rodzice/opiekunowie są zobowiązani do pozostawienia w czystości przestrzeni laboratorium i holu, udostępnionej w celu zorganizowania poczęstunku.