Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na familijne weekendy w październiku.

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na familijne weekendy w październiku.

Październik to spotkania z warsztatami programistycznymi i wiele inicjatyw związanych z promowaniem nowoczesnych technologii i kształceniem umiejętności cyfrowych.


Miłośnicy programowania spotkają się z robotem Photon, który razem z nimi będzie poznawał świat. Uczestnicy zostaną jego przewodnikami i kompanami do zabawy, a korzystając z aplikacji multimedialnej oraz tabletu wybiorą się w niezapomnianą podróż do świata kodów. Pomogą robotowi poruszać się w określonych kierunkach, rozpoznawać kolory, wydawać dźwięki, reagować na bodźce oraz wchodzić w interakcję z otoczeniem.

 Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów.

2, 9, 10.10, g. 13:00 – Jednym kliknięciem… – warsztaty programistyczne z robotem Photon – Digital Festival. Szczegóły TUTAJ.

16, 17, 24.10, g. 13:00 – Programowanie dziecinnie proste – Code Week 2021. Szczegóły TUTAJ.

30.10, g. 13:00 – Programowanie dziecinnie proste – Jednym kliknięciem – Photony

31.10 – ECN będzie nieczynny

Koszt udziału w zajęciach wynosi 18 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Warsztaty kierowane są do dzieci od 5 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu.