
Oferta na rok szkolny 2019/2020
Czy zwykła kąpiel w wannie może prowadzić do naukowych odkryć? Co widać z Księżyca, dlaczego tak często zmienia swój wygląd i co się kryje po jego drugiej stronie? Do czego służy ślina i czy przez żołądek można trafić do serca?
Czytaj więcej
Familijna sobota – warsztaty_sierpień 2019
Jak wygląda praca kryminologów, w jaki sposób udaje się im rozwiązać skomplikowane sprawy? Dlaczego drzewa w naturalnym środowisku żyją dłużej? Czy zwykła kąpiel w wannie może prowadzić do naukowych odkryć? Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania podczas familijnych sobót w sierpniu.
Czytaj więcej
ECN na otwarciu nowej ekspozycji w Geoparku
W niedzielę, 4 sierpnia 2019 r., w godz. 12:00 – 18:00 w Centrum Geoedukacji w Kielcach odbędzie się rodzinny piknik edukacyjny połączony z otwarciem nowej ekspozycji stałej wraz z Geologicznym Ogrodem Doświadczeń.
Czytaj więcej