Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > ECN zaprasza na wystrzałowego Sylwestra!

ECN zaprasza na wystrzałowego Sylwestra!

wystrzałowy sylwester w ecn 31 grudnia 2022 godz. od 10 do 12 lub od 12 do 14 zwiedzanie wystawy warsztaty familijne sylwestrowy klimat

Moc sylwestrowych atrakcji czeka na gości, którzy odwiedzą ECN 31 grudnia. Zapraszamy na wybuchowe familijne warsztaty, eksperymentowanie na wystawie i noworoczne życzenia.


Sylwestrowe spotkanie w ECN odbędzie się 31 grudnia w dwóch turach, w godz. 10 – 12 oraz 12 – 14. Podczas każdej z tur odwiedzający Energetyczne Centrum Nauki KPT wezmą udział w specjalnych warsztatach oraz będą eksperymentować na wystawie „Energia”. Dla naszych gości przygotowaliśmy również sylwestrową niespodziankę.

Zwiedzając wystawę „Energia” uczestnicy odkryją świat energii. Dowiedzą się jak powstaje paliwo, zatankują malucha, uruchomią potężny, ważący ponad 750 kg kombajn górniczy, poznają jak działają elektrownie wiatrowe, zatankują kultowego Fiata 126P,  czy też sprawdzą ile energii zużywa tradycyjna żarówka, a ile lampa LED.

W trakcie familijnych zajęć uczestnicy będą przeprowadzać rozmaite wybuchowe eksperymenty, których na co dzień nie ma w standardowych warsztatach ECN. Poeksperymentują z dymem i ogniem oraz poznają tajemnicę kolorowego płomienia. Dzięki specjalnemu ubraniu ochronnemu nasi goście poczują się jak prawdziwi chemicy.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego, którego obowiązuje bilet wstępu.

Aby wziąć udział w sylwestrowym wydarzeniu w ECN, należy wcześniej zakupić bilety. Koszt udziału wynosi 39 zł/os. Bilety dostępne przez stronę https://bilety.ecn.kielce.pl/ lub w kasie ECN. 

UWAGA!

Bilety online można zakupić tylko do 27.12.2022 r.

W terminie 28.12 – 31.12.2022 r. bilety dostępne tylko w kasie (płatność kartą).

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr 41 278 72 50 lub mailowo: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.