Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Dziadkowie i wnuki w centrum nauki. Kto porwał dr Glutka?

Dziadkowie i wnuki w centrum nauki. Kto porwał dr Glutka?

Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na kolejne międzypokoleniowe warsztaty z cyklu „Dziadkowie i wnuki w centrum nauki”. Najbliższe „Kto porwał dr Glutka?” odbędzie się 7 kwietnia o g. 15:00.


Uczestnicy warsztatów wykorzystując lupy, będą analizować różnorodne ślady pozostawione na miejscu zbrodni, od odcisków palców po inne substancje śladowe. Korzystając z lampy UV, odkryją ślady, których nie można zobaczyć gołym okiem. 

Jak na detektywów przystało przetestują swoją pamięć, a dzięki pozyskanej wiedzy pomogą w rozwiązaniu zagadki: „Kto porwał dr Glutka?”.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy 7 kwietnia 2024 r. o godz. 15:00. Zajęcia trwają 45 minut. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z dorosłymi opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego, którego również obowiązuje bilet wstępu. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.

„Dziadkowie i wnuki w centrum nauki” to nowy cykl w Energetycznym Centrum Nauki Industria, który ma na celu nie tylko popularyzację nauki i łączenie jej z zabawą, ale także pokazanie, że łączy pokolenia. To czas spędzony z najbliższymi, zacieśnianie więzi i wspólne odkrywanie. Czego dziadkowie mogą nauczyć wnuków? A czego wnukowie dziadków? O tym z pewnością przekonamy się podczas zajęć. Niejedno nas z pewnością zaskoczy i dokona prawdziwych rewolucji.