Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Wielkanocne rewolucje, czyli chemia i fizyka w kuchni

Wielkanocne rewolucje, czyli chemia i fizyka w kuchni

Niebawem Wielkanoc. Jak co roku Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na wielkanocne spotkanie z nauką podczas familijnych warsztatów. Tegoroczne będą się odbywać od 19 do 29 marca.


Na świątecznych zajęciach porozmawiamy o tradycjach wielkanocnych w Polsce i innych krajach, wykonamy kilka szalonych eksperymentów z jajami oraz własnoręcznie przygotujemy świąteczny stroik z rzeżuchą.

Na warsztaty zapraszamy 19-29 marca o godz. 13:00 – indywidualni oraz 19-22.03 i 26-29.03, g 8:30 oraz 10:30 – grupy (za wyjątkiem 25 marca, gdy centrum jest nieczynne).

Zajęcia dla odwiedzających indywidualnie trwają 45 minut. 

Zajęcia dla grup zorganizowanych połączone są ze zwiedzaniem wystawy. Czas trwania tury 90 minut. Koszt udziału w pakiecie warsztaty + wystawy wynosi 39 zł/os. Istnieje możliwość udziału również w samych warsztatach.

Koszt udziału w 45 minutowych warsztatach wynosi 25 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/dorosłymi opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.