Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Świąteczne laboratorium

Warsztaty familijne: Świąteczne laboratorium

Zgodnie z coroczną tradycją, w grudniowe weekendy Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na zimowe, świąteczne warsztaty.


Wspólnie z naszymi odkrywcami wykonamy śnieżne i lodowe eksperymenty, które pomogą zrozumieć zjawiska przyrody towarzyszące nam o tej porze roku. Uczestnicy dowiedzą się jak powstaje śnieg i dlaczego płatki śniegu są tak wyjątkowe. Spróbują zrobić sztuczny śnieg, a może nawet uda się im wywołać śnieżną burzę! Goście ECN przekonają się także co to jest agamograf.

Na warsztatach familijnych w grudniowe soboty i niedziele każdy uczestnik będzie mógł wykonać przepiękną kulę śnieżną, którą zabierze ze sobą do domu, aby nadać świąteczny klimat.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy w grudniowe weekendy (02-03, 09-10, 16-17, 23 oraz 30.12.2023) o godz. 13:00. Zajęcia trwają 45 minut. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.