Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Halloweenowy weekend z energią w ECN. Warsztaty familijne: Zachłyśnij się wiedzą – tajemnice wody

Halloweenowy weekend z energią w ECN. Warsztaty familijne: Zachłyśnij się wiedzą – tajemnice wody

Gdzie spędzić strasznie kreatywny czas? W ECN Industria podczas halloweenowego weekendu. Na gości czekać będą nieziemskie eksperymenty z wodą, dekoracje i edukatorzy w halloweenowych strojach. Co wybierzecie? Cukierka czy psikusa?


Podczas warsztatów „Zachłyśnij się wiedzą – tajemnice wody” uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego nie możemy chodzić po wodzie, czy istnieją organizmy, które to potrafią, a także ile człowiek jest w stanie przeżyć bez wody. W programie straszne eksperymenty z wodą, które będą prowadzić edukatorzy w haloweenowych strojach.
Zachęcamy również naszych gości do przyjścia w halloweenowych przebraniach.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy 28 oraz 29 października o godz. 13:00. Zajęcia trwają 45 minut. Koszt udziału wynosi 25 zł/os.
Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego również obowiązuje bilet wstępu.
Szczegóły pod nr 41 278 72 50.