Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Dzień Taty w ECN

Dzień Taty w ECN

Energetyczne Centrum Nauki Industria zaprasza na rodzinne spotkanie z nauką z okazji Dnia Taty. Zwiedzanie wystawy i warsztaty programistyczne czekają na odwiedzających ECN w zbliżający się weekend 24 oraz 25 czerwca. Dla każdego Taty mamy 20% zniżkę na wystawę oraz warsztaty.


Uczestnicy zostaną przewodnikami Photona i kompanami do zabawy, a korzystając z aplikacji multimedialnej oraz tabletu, wybiorą się w niezapomnianą podróż do świata kodów. Pomogą robotowi poruszać się w określonych kierunkach, rozpoznawać kolory, wydawać dźwięki, reagować na bodźce oraz wchodzić w interakcję z otoczeniem.

Warsztaty odbywają się w myśl edukacji STEAM i projektu LEARNDIGISTEAM, realizowanego w międzynarodowym partnerstwie przez Kielecki Park Technologiczny (Energetyczne Centrum Nauki Industria) w ramach Programu Erasmus+.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy w niedzielę 25 czerwca o godz. 13:00. Czas trwania warsztatów – 45 minut. Zwiedzać wystawę będzie można zarówno w sobotę jak i w niedzielę (24 – 25.06) o pełnych godzinach – pierwsze wejście o g. 10:00, ostatnie – 16:00. Czas zwiedzania podczas jednej tury wynosi 45 minut, ale można przedłużyć o kolejną turę. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety dostępne przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. 24 oraz 25 czerwca dla każdego taty obowiązuje zniżka 20% na wystawę oraz warsztaty – zniżkowe bilety dostępne TYLKO w kasie.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.


Dodatkowo, w sobotę 24 czerwca, w godz. 11 – 18 zapraszamy do kieleckiego Parku Miejskiego, gdzie z okazji przypadającego Święta Kielc będzie można wykonać na naszym stoisku pamiątkowe breloczki z termokurczliwej folii, wziąć udział w mini grze miejskiej, a ok. g. 14:00 na scenie w muszli koncertowej w Parku Miejskim edukatorzy zaproszą na pokaz chemiczny.