Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Dzień Liczby Pi: warsztaty familijne „Jednym kliknięciem… Photony”

Dzień Liczby Pi: warsztaty familijne „Jednym kliknięciem… Photony”

14 marca obchodzony jest Dzień Liczby Pi. To ona stała się inspiracją do kolejnych warsztatów familijnych. Zapraszamy na spotkanie z Liczbą Pi i robotami Photonami.


W trakcie familijnego weekendu goście Energetycznego Centrum Nauki Industria, programując robota, dowiedzą się wielu intrygujących ciekawostek związanych z Liczbą Pi. Jednocześnie, uczestnicy zostaną przewodnikami Photona i jego kompanami do zabawy, a korzystając z aplikacji multimedialnej oraz tabletu, wybiorą się w niezapomnianą podróż do świata kodów.

Warsztaty odbywają się w myśl edukacji STEAM i projektu LEARNDIGISTEAM, realizowanego w międzynarodowym partnerstwie przez Kielecki Park Technologiczny (Energetyczne Centrum Nauki Industria) w ramach Programu Erasmus+.


Na rodzinne zajęcia zapraszamy 11 oraz 12 marca o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.