Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Inteligentna współpraca, czyli jak działają mięśnie

Warsztaty familijne: Inteligentna współpraca, czyli jak działają mięśnie

Zapraszamy na pierwsze noworoczne warsztaty familijne. Tym razem pod lupę weźmiemy ludzki organizm, a dokładniej mięśnie. Czy służą tylko podnoszeniu ciężarów, czy odpowiadają jeszcze za inne procesy?  


Ciało człowieka działa bez zarzutu, dzięki inteligentnej współpracy wszystkich jego elementów. Czy zastanawialiście się, skąd bierze się siła człowieka, albo dlaczego możemy tańczyć, uśmiechać się czy oddychać? Czy można zaobserwować pracę mięśni w eksperymentach? O tym, jak istotną rolę w funkcjonowaniu organizmu odgrywają mięśnie, ile ich jest, jak działają, co lubią i czy warto o nie dbać dowiecie się na naszych warsztatach.

Na rodzinne zajęcia zapraszamy 7 oraz 8 stycznia o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl (od 1.01.2023) lub w kasie Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego również obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.