Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty świąteczne dla szkół: Laboratorium Świętego Mikołaja

Warsztaty świąteczne dla szkół: Laboratorium Świętego Mikołaja

Jak co roku, do grudniowej oferty warsztatów dla szkół w naszym centrum dołączają również warsztaty świąteczne. Drodzy Nauczyciele, sprawdźcie, co będzie się działo w naszej pracowni Świętego Mikołaja.


Oprócz śnieżnego puchu i lodowych kryształków, zbliżająca się zima przyniesie ze sobą świąteczny czas długo wyczekiwanego odpoczynku. To właśnie ten moment, kiedy, jak śpiewamy w popularnej piosence… „wszyscy wszystkim ślą życzenia”. Energia świątecznych życzeń popłynie również z laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT i to dosłownie!

Na mikołajkowych warsztatach wspólnie skonstruujemy świąteczną kartkę, która oprócz dobrych emocji zawierać będzie wyjaśnienie czym jest energia, jak powstaje i jakie elementy są potrzebne, abyśmy mogli ją „zobaczyć”. Nie zabraknie również zimowych akcentów. Wspólnie wykonamy śnieżne i lodowe eksperymenty, które pomogą zrozumieć zjawiska przyrody towarzyszące nam o tej porze roku.

Na świąteczne zajęcia dla szkół zapraszamy od 1 do 23 grudnia, od wtorku piątku o godz. 10:30 oraz 12:30. Warsztaty połączone są ze zwiedzaniem wystawy. Koszt udziału wynosi 39 zł/os. Czas trwania pakietu wynosi 90 minut.

Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod nr 41 278 72 50 lub mailowo: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.