Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Laboratorium Świętego Mikołaja

Warsztaty familijne: Laboratorium Świętego Mikołaja

Coraz bliżej Święta! Grudniowy czas to w Energetycznym Centrum Nauki KPT specjalne świąteczne warsztaty, jak zawsze oprószone dawką nauki. Co przygotowaliśmy na rodzinne przygotowania do Świąt? Sprawdźcie.


Oprócz śnieżnego puchu i lodowych kryształków, zbliżająca się zima przyniesie ze sobą świąteczny czas długo wyczekiwanego odpoczynku. To właśnie ten moment, kiedy, jak śpiewamy w popularnej piosence… „wszyscy wszystkim ślą życzenia”. Energia świątecznych życzeń popłynie również z laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT i to dosłownie!

Na mikołajkowych warsztatach wspólnie skonstruujemy świąteczną kartkę, która oprócz dobrych emocji zawierać będzie wyjaśnienie czym jest energia, jak powstaje i jakie elementy są potrzebne, abyśmy mogli ją „zobaczyć”. Nie zabraknie również zimowych akcentów. Wspólnie wykonamy śnieżne i lodowe eksperymenty, które pomogą zrozumieć zjawiska przyrody towarzyszące nam o tej porze roku.

Na rodzinne świąteczne zajęcia zapraszamy w grudniowe weekendy (3-4.12, 10-11.12, 17-18.12) o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 25 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.