Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Inteligentna współpraca, czyli jak działają mięśnie

Warsztaty familijne: Inteligentna współpraca, czyli jak działają mięśnie

Pierwsze październikowe familijne warsztaty w Energetycznym Centrum Nauki poświęcimy potężnemu laboratorium, jakim jest ciało człowieka. Dlaczego mówimy, poruszamy się czy oddychamy?


Ciało człowieka działa bez zarzutu, dzięki inteligentnej współpracy wszystkich jego elementów. Czy zastanawialiście się, skąd bierze się siła człowieka, albo dlaczego możemy tańczyć, uśmiechać się czy oddychać? Czy można zaobserwować pracę mięśni w eksperymentach? O tym, jak istotną rolę w funkcjonowaniu organizmu odgrywają mięśnie, ile ich jest, jak działają, co lubią i czy warto o nie dbać dowiecie się na naszych warsztatach.

Na zajęcia zapraszamy 1 oraz 2 października o godz. 13:00. Zajęcia trwają 45 minut. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Zachęcamy jednak do zakupu biletów online i pewności rezerwacji miejsc. Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu.