Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Z Hollywood do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha

Z Hollywood do Kielc przyjedzie aktor Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha to znany polski aktor, o którym głośno ostatnio było w związku z jego rolą w filmie „Pewnego razu… w Hollywood” w reż. Quentina Tarantino.

Grał tam obok takich gwiazd, jak Brad Pitt czy Leonardo DiCaprio. Tym razem spotka się z mieszkańcami Kielc i okolic, by opowiedzieć o kulisach pracy przed kamerą. Zdradzi ciekawostki z planu i spotka się z fanami. W trakcie wydarzenia odbędzie się także projekcja familijnego filmu „Corgi, psiak królowej”, w którym w polskiej wersji swojego głosu dla postaci psa Rexa użyczył właśnie Rafał Zawierucha.

Wydarzenie startuje 9 lipca o godz. 19:30 w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT. Zapraszamy całe rodziny i zachęcamy, by zabrać ze sobą koce lub leżaki. Po spotkaniu z gwiazdą wyświetlony zostanie film. Nad oprawą filmową będzie jak zawsze czuwać Kino Moskwa, stały partner kina letniego KPT. Wstęp wolny.

„Serial wakacyjnych przyjemności. Aktywne lato w mieście” to cykl 3 wydarzeń dla mieszkańców Kielc i okolic, podzielonych na odcinki – kino, sport oraz muzyka i taniec. Wydarzenie jest realizowane ze środków Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.