Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Wtorki dla nauczycieli: Z Photonem przez meandry nauki

Wtorki dla nauczycieli: Z Photonem przez meandry nauki

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych do udziału w warsztatach „Z Photonem przez meandry nauki”.


Celem spotkania jest promowanie interaktywnej przestrzeni umożliwiającej edukację poprzez zabawę, upowszechnienie innowacyjnych metod pomagających w przyswajaniu i utrwalaniu wiedzy oraz podniesienie kompetencji metodycznych nauczycieli w zakresie budowania kompetencji STEAM.

Spotkanie skierowane jest do nauczycieli przedmiotów ścisłych, humanistycznych i przyrodniczych, którzy korzystając z pomocy robotów PHOTON w ciekawy sposób chcą pracować z młodzieżą.

Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Na zajęciach warsztatowych w laboratorium „Generator mocy” opowiemy o tym, jak korzystając z nowoczesnych technologii uczyć… inaczej.


Warsztaty odbędą się 17 maja 2022 r. o godz. 16:00 w Energetycznym Centrum Nauki KPT. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia poświadczające udział w zajęciach. Rejestracja odbywa się pod nr 41 278 72 50.