Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne „Nauka nie(na)żarty”

Warsztaty familijne „Nauka nie(na)żarty”

1 kwietnia przypada Prima Aprilis, czyli dzień, w którym robimy sobie żarty. To okazja do tego, aby sprawdzić jak nauka płata figle. Przekonają się o tym uczestnicy weekendowych warsztatów, na które zapraszamy 2 i 3 kwietnia.


Nie zawsze to, co widzą nasze oczy lub to, co słyszą nasze uszy jest wiernym odzwierciedleniem otaczającego nas świata. Podczas warsztatów w laboratorium „Generator Mocy” uczestnicy sprawdzą jak oszukać mózg za pomocą zmysłów. Edukatorzy ECN przedstawią kilka ciekawych sztuczek, które pomogą wprowadzić w błąd naszą percepcję. Zwiedzający przekonają się, że nauka potrafi mieć „poczucie humoru” i zrobić sobie żarty z jej odbiorców…

Na zajęcia zapraszamy 2 oraz 3 kwietnia o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 18 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu.

Szczegóły pod nr 41 278 72 50.