Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Walentynki z energią

Walentynki z energią

Skomponuj nutę zapachową i podaruj perfumy ukochanej osobie. Zapraszamy na walentynkowe spotkanie z nauką w ramach familijnych warsztatów.


W weekend 12-13 lutego będzie można poczuć pełną miłości atmosferę w laboratorium ECN. Będziemy rozmawiać m.in. o tym, jak powstają perfumy, czy potrzebny jest do tego ponadprzeciętnie rozwinięty zmysł powonienia i jak długo trwają prace nad stworzeniem kompozycji, które później trafiają do sklepów. Nie obędzie się bez eksperymentowania. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać zagadkę, która będzie wymagała od nich użycia zmysłu węchu – sprawdzą jak odczuwają różne zapachy. Na koniec warsztatów stworzą perfumy wg wybranych przez siebie składników.


Na zajęcia zapraszamy 12 oraz 13 lutego o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 18 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Zachęcamy jednak do zakupu biletów online i pewności rezerwacji miejsc.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.