Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Zostaliśmy finalistami konkursu Popularyzator Nauki 2021

Zostaliśmy finalistami konkursu Popularyzator Nauki 2021

Z radością informujemy, że Jury doceniło pracę i zaangażowanie naszego Centrum na rzecz promowania nauki i zostaliśmy nominowani do nagrody Popularyzator Nauki 2021.


Konkurs Popularyzator Nauki jest corocznie organizowany przez portal Nauka w Polsce Fundacji Polskiej Agencji Prasowej przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki i ma na celu wyróżnienie osób instytucji oraz zespołów, które zajmują się popularyzacją nauki wśród Polaków.

W tegorocznej, 17. edycji, wpłynęło 80 zgłoszeń, spośród których Jury, składające się z niektórych laureatów i wyróżnionych w poprzednich edycjach konkursu, wyłoniło 23 finalistów w kategoriach Animator, Instytucja, Media, Naukowiec oraz Zespół. Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego znalazło się w finałowej piątce w kategorii Instytucja. W listopadzie br. dowiemy się, kto otrzyma nagrodę główną, o czym zdecyduje Kapituła konkursowa drugiego stopnia, w skład której wchodzą naukowcy, nauczyciele akademiccy, popularyzatorzy nauki oraz dziennikarze.

Szczegóły na stronie Organizatora TUTAJ.