Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Wieczór z energią: spotkanie autorskie z Jackiem Łukawskim

Wieczór z energią: spotkanie autorskie z Jackiem Łukawskim

1 października o godz. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego odbędzie się spotkanie autorskie z pisarzem Jackiem Łukawskim.


Jacek Łukawski to autor świętokrzyskich kryminałów. Przygodę z pisaniem zaczął od publicystyki motocyklowej i opowiadań, które weszły w skład antologii „Gawędy Motocyklowe”. W 2016 roku wydał powieść fantasy „Krew i stal”, której następne tomy „Grom i szkwał” oraz „Pieśń i krzyk” ukazały się w latach kolejnych.

W 2020 r., nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału, ukazał się bestsellerowy „Odmęt” – połączenie kryminału z psychologicznym thrillerem, którego akcja rozgrywa się w Chęcinach. Z kolei w najnowszym kryminale „Podszept”, którego premiera odbyła się w 2021 r., akcja została przeniesiona do Kielc. Autor zapowiada kolejne część w ramach cyklu powieści lokalnych.

Spotkanie poprowadzi Dominik Kowalski, znany przewodnik świętokrzyski, znawca i miłośnik Chęcin, wieloletni prezes Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK “BARTEK”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację przez maila rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.

W związku z pandemią COVID-19 prosimy o przestrzeganie aktualnych obostrzeń sanitarnych i przestrzeganie obowiązującej procedury – kliknij TUTAJ.