Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Zapraszamy do fabryki mocy!

Zapraszamy do fabryki mocy!

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć w naszych progach zwiedzających i z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do naszego Centrum.


Jeśli planujecie zorganizowanie wycieczki, półkolonii bądź wybieracie się z rodzinną wizytą zachęcamy, aby na mapie podróży umieścić Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. W ECN młodzi odkrywcy mogą samodzielnie eksperymentować na wystawie, gdzie znajduje się 28 interaktywnych urządzeń, a także wziąć udział w popularnonaukowych warsztatach w laboratorium „Generator mocy”. Jeśli pogoda dopisuje przygoda może przenieść się również do Energetycznego Ogrodu Doświadczeń, gdzie na wolnym powietrzu znajdują się urządzenia objaśniające naukowe zjawiska, a także część rozrywkowa, a w niej m.in. zjeżdżalnie, karuzela, tyrolka, czy strefa siłowa. Co więcej, Ogród wyposażony jest w stanowiska grillowe, więc jeśli zgłodniejecie, istnieje możliwość przygotowania posiłku we własnym zakresie.

Ze względu panującą epidemię koronawirusa, wizyta w ECN odbywa się w reżimie sanitarnym. Dbamy o to, aby nasi goście czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie, stosując wszelkie środki ostrożności.

Więcej informacji na temat wycieczek oraz rezerwacji można uzyskać pod nr 41 278 72 50 lub e-mailowo: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.