Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Polscy patrioci i ich wynalazki

Warsztaty familijne: Polscy patrioci i ich wynalazki

Zbliża się Święto Niepodległości. Z tej okazji zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach poświęconych polskim odkrywcom.


W trakcie zajęć dzieci poznają sylwetki znanych i mniej znanych polskich wynalazców, którzy dzięki swoim odkryciom niejednokrotnie przyczynili się do zmiany biegów ludzkości. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać wiele intrygujących zagadek, łamigłówek i krzyżówek związanych z tematyką warsztatów, a także wykonają kokardy narodowe.

Na zajęcia zapraszamy 7 listopada o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 13 zł/os. Bilety są dostępne przez internetowy system sprzedaży https://bilety.ecn.kielce.pl/ lub w kasie Centrum. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów, a następnie ich zakupu w kasie. Rezerwacji można dokonać pod nr 41 278 72 50 (w godzinach pracy ECN) lub poprzez maila: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty kierowane są do dzieci od 5 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, który również zakupuje bilet dla siebie. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu zwiedzania ECN znajdującego się na stronie ecn.kielce.pl.

Przed wizytą należy zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii COVID-19 oraz przestrzeganie ich w trakcie wizyty. Procedury znajdują się na stronie TUTAJ.