Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > „Kobiety z energią” wracają do ECN! – bilety wyprzedane

„Kobiety z energią” wracają do ECN! – bilety wyprzedane

Po przerwie do Energetycznego Centrum Nauki KPT wracają wieczory dla dorosłych. Na najbliższe spotkanie „Kobiety z energią: Jesień w formie. Naturalnie” zapraszamy 2 października o godz. 18:00.


Gośćmi wydarzenia będą Rafał Tokarczyk, dietetyk sportowy i właściciel cateringu dietetycznego „Fancy Food”, Grzegorz Sychowski, technolog chemiczny, właściciel centrum badawczo-rozwojowego „Chemlab” oraz Weronika Bekier, trener medyczny, trener pilates, TRX w Studio Ruchu Mięta.

Podczas spotkania Rafał Tokarczyk opowie o tym jak jedzenie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Uczestniczki będą miały okazję przekonać się, dlaczego zdrowe jedzenie jest tak ważne dla naszego organizmu i w jaki sposób czerpać korzyści z takiego stylu życia. Nasz gość udzieli wielu wskazówek na temat tego, jak znaleźć w sobie motywację, aby utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe oraz ćwiczeniowe, ale jednocześnie nie oszaleć.

Kolejny z naszych prelegentów, Weronika Bekier, opowie o tym jak wykonywać trening, aby był efektywny, poruszy temat prawidłowego oddechu podczas treningu i w życiu codziennym, a także ukaże jak wpływa na nasze schorzenia i wydolność organizmu.

Z kolei w części warsztatowej razem z Grzegorzem Sychowskim panie wykonają kremy na bazie naturalnej, które zabiorą ze sobą do domów. Poznają właściwości takich składników jak rumianek, aloes czy też kwas hialuronowy.


Dla uczestniczek przygotowano zniżki: od cateringu dietetycznego „Fancy Food” na trzydniowy zestaw diety optymalnej, a także na treningi personalne u Weroniki Bekier.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety z energią” zapraszamy 2 października o godz. 18:00. Wstęp jest płatny. Bilety w cenie 20 zł/os. można kupić przez stronę bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.


Ze względu na epidemię COVID-19 prosimy o udział w wydarzeniu w maseczkach, częstą dezynfekcję rąk oraz dostosowanie się do aktualnych wytycznych sanepidu.

Przed udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa oraz oświadczeniem, które należy wypełnić przed rozpoczęciem spotkania i zostawić w kasie ECN. Dokumenty znajdują się TUTAJ.