Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kino letnie z KPT #3

Kino letnie z KPT #3

4 września odbędzie się trzeci, ostatni już w tym roku seans w ramach Kina letniego z KPT. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Kinem Moskwa.


Kino letnie z KPT to cykl seansów pod chmurką, które odbywają się w wakacyjnym okresie w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń Kieleckiego Parku Technologicznego. W trakcie wydarzenia prezentowane są familijne filmy, które przyciągają szeroką publiczność, zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież. Wszystko po to, by spędzić czas w sposób aktywny i w gronie najbliższych.

Na trzeci seans zapraszamy 4 września o godz. 20:00. Zaprezentujemy film „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” w reż. Pierre-François Martin-Laval’a. Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety w cenie 5 zł można nabyć przez stronę https://bit.ly/3jnJ0Rk lub w kasach Centrum (wtorek-piątek, w godz. 8:15-15:00 oraz w soboty w godz. 9:30-16:00). Sprzedaż już trwa.

W dniu seansu wstęp jest możliwy od godz. 19:15. Kino letnie współorganizujemy z Kinem Moskwa. Partnerem jest firma Regioszulki oraz Gospodarstwo Sadownicze J@BUSKO.

Ze względu na stan pandemii związany z COVID-19, w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń będą wyznaczone specjalne sektory służące zachowaniu dystansu społecznego. Prosimy o zabranie we własnym zakresie koców, leżaków czy też innych siedzisk. Udział w seansie jest możliwy w maseczkach, chustach, kominach lub innych materiałach zasłaniających usta i nos, chyba że zachowany zostanie 2 metrowy dystans. W trosce o bezpieczeństwo własne, innych uczestników, pracowników organizatora oraz partnera, prosimy o stosowanie się do aktualnych wytycznych sanepidu.

Regulamin Kina letniego z KPT