Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Warsztaty familijne: Pszczoły i ich sekrety

Warsztaty familijne: Pszczoły i ich sekrety

Jak długo żyją pszczoły? Dlaczego tak bardzo są potrzebne człowiekowi? Już 8 sierpnia ECN z okazji Wielkiego Dnia Pszczół zaprasza na familijne warsztaty, podczas których zdradzimy wiele pszczelich tajemnic.


Zapylają kwiaty, produkują miód, są bardzo pracowite. To wiemy wszyscy. Po co są nam pszczoły? Jaką funkcję pełnią w życiu ludzi? Ile gatunków pszczół rozróżniamy? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć podczas warsztatów w laboratorium. Uczestnicy wykonają również specjalne pszczele domki, które będzie można zabrać ze sobą i zapewnić owadom bezpieczne schronienie.

Na zajęcia zapraszamy 8 sierpnia o godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 13 zł/os. Bilety są dostępne przez internetowy system sprzedaży www.bilety.ecn.kielce.pl lub w kasie Centrum. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów, a następnie ich zakupu w kasie. Rezerwacji można dokonać pod nr 41 278 72 50 (w godzinach pracy ECN) lub poprzez maila: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, który również zakupuje bilet dla siebie.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii COVID-19 oraz przestrzeganie ich w trakcie wizyty. Procedury znajdują się TUTAJ.