Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > KPT realizatorem stażu z UJK

KPT realizatorem stażu z UJK

Kielecki Park Technologiczny oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach podpisali umowę na realizację stażu w ramach funduszy europejskich.


Dzięki projektowi, w KPT płatną praktykę zawodową będzie realizowało czworo studentów. To wyjątkowa szansa dla młodych ludzi na zdobycie doświadczenia tak istotnego na rynku pracy. Staż w Kieleckim Parku Technologicznym z pewnością przyczyni się do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności w praktyce – mówi Justyna Lichosik, dyrektor KPT. – Studenci przez trzy miesiące będą kształcili swoje zdolności w Energetycznym Centrum Nauki, Dziale Promocji i PR oraz Dziale Inkubacji i Akceleracji, co ze względu na zróżnicowanie działań na pewno przyczyni się do otwarcia nowych możliwości i perspektyw na przyszłość – dodaje.

Staż odbywa się w ramach projektu pn.: „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” realizowanego przez kielecką uczelnię, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest poprawa jakości, skuteczności, dostępności systemu kształcenia i zarządzania Uczelnią w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach dzięki opracowaniu i wdrożeniu Zintegrowanego Programu Rozwoju UJK, spójnego z Planem zadań UJK na kadencję 2016-2020. 

Więcej informacji na temat projektu jest dostępnych na stronie: https://www.ujk.edu.pl/opis_projektu.html