Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kino letnie z KPT – przełożone na 10 lipca

Kino letnie z KPT – przełożone na 10 lipca

Kielecki Park Technologiczny rusza z cyklem „Kino letnie z KPT”. Pierwszy seans już 10 lipca. Partnerem wydarzenia jest Kino Moskwa.


Także w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować Kino letnie w naszej przestrzeni, bo ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców Kielc. Wystarczająco długo wszyscy pozostawaliśmy w domach ze względu na panującą pandemię. Jesteśmy spragnieni kontaktu z innymi ludźmi, z przyrodą, relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie musimy pamiętać, że sytuacja jest nadal trudna, dlatego wprowadziliśmy pewne ograniczenia, w tym obowiązek zakrywania nosa i ust. Dodatkowo wstęp jest płatny. Jestem jednak przekonana, że mieszkańcy to zrozumieją i będą się świetnie bawić – mówi Justyna Lichosik, dyrektor KPT.    

Pierwszy seans już 10 lipca 2020 r., o godzinie 20:00. Wstęp na wydarzenie od godz. 19:15. Obejrzymy pełen wzruszeń i przygód film pt. “Mia i biały lew” (reż. Gilles de Maistre)

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego przestrzeń Energetycznego Ogrodu Doświadczeń podzielona zostanie na sektory. W każdym z nich będą mogły przebywać maksymalnie 4 osoby. W wydarzeniu udział wziąć może maks. 100 osób. Ważne żeby każdy zabrał ze sobą maseczki, kominy, szaliki lub inne rzeczy, które pomogą skutecznie zasłonić usta i nos. Osoby bez zabezpieczenia nie zostaną wpuszczone.

Bilety do nabycia w kasach Energetycznego Centrum Nauki lub poprzez stronę: https://bilety.ecn.kielce.pl/.

Projekt współorganizujemy z kinem MOSKWA.