Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > ECN dołączyło do akcji #KielceIsReady

ECN dołączyło do akcji #KielceIsReady

W długi weekend 12 oraz 13 czerwca Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie można zwiedzać z 10% zniżką.


#KielceIsReady #ŚwiętokrzyskieIsReady to weekend pozytywnych emocji, który przypada na okres 11-14 czerwca. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Miasta Kielce we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego. Inicjatywa ma na celu promowanie walorów turystycznych Kielc, które ze względu na położenie w sercu Gór Świętokrzyskich są wyjątkowym miejscem do aktywnego wypoczynku. Szlaki rowerowe, piesze, muzea, instytucje kulturalne stanowią bogatą ofertę dla odwiedzających, którzy w atrakcyjny sposób mogą spędzić czas wolny.

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego jest jednym z partnerów akcji. Już w piątek oraz sobotę wystawę ECN będzie można zwiedzić w następujących porach:

12 czerwca: godz. 12.00, 14.00 i 17.00 (90 minut)

13 czerwca: godz. 10:00, 13.00 i 15.30 (90 minut).

Bilety indywidualne do Centrum będzie można zakupić z 10% zniżką przez stronę www.bilety.ecn.kielce.pl lub dokonać rezerwacji telefonicznej pod nr 41 278 72 50 oraz zakupić wejściówki w kasie Centrum. Rekomendujemy płatności bezgotówkowe.

Przypominamy, że maksymalna liczba zwiedzających, jaka może przebywać na wystawie to 20 osób.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z procedurą dostępną na stronie: http://ecn.kielce.pl/index.php/pl/zaplanuj-wizyte/procedura-oraz-oswiadczenie-covid-19/.