Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Nowoczesne technologie w matematyce – warsztaty dla nauczycieli – ODWOŁANE

Nowoczesne technologie w matematyce – warsztaty dla nauczycieli – ODWOŁANE

Już 24 marca zapraszamy nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz edukacji wczesnoszkolnej do udziału warsztatach, które poprowadzimy w ramach Festiwalu Inspiracji Matematycznych.


W związku z szerzącym się zagrożeniem koronawirusem warsztaty dla nauczycieli zostają odwołane. O nowy terminie wydarzenia będziemy informować na naszej stronie www.ecn.kielce.pl.

Festiwal Inspiracji Matematycznych jest organizowany przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Jego celem jest popularyzowanie interesujących zagadnień matematycznych oraz skutecznych metod i form uczenia matematyki. Kierowany jest do nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, edukacji wczesnoszkolnej oraz dyrektorów szkół z terenu województwa świętokrzyskiego.

Podczas warsztatów w ECN zaprezentujemy jak wykorzystywać nowoczesne technologie, między innymi roboty edukacyjne do tworzenia interesujących lekcji matematyki i programowania. Pokażemy również jak korzystać z tabletów w klasie szkolnej, a także udzielimy praktycznych podpowiedzi dotyczących organizacji lekcji z robotami edukacyjnymi.

Zajęcia odbędą się 24 marca o godz. 16:00. Wstęp jest wolny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na adres rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.