Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Wiosna dobrze się nosi

Kobiety z energią: Wiosna dobrze się nosi

Zapraszamy na kolejny wieczór dla pań, który odbędzie się już 6 marca w Energetycznym Centrum Nauki KPT. Spotkanie będzie związane z brafittingiem oraz pielęgnacją kobiecego biustu.


Informujemy, że wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane.

Gośćmi najbliższego wydarzenia będą Monika Alimanović, trenerka kolarstwa, autorka bloga „Cycki na rowerze” oraz Anna Duda, brafitterka, właścicielka sklepu Bella Rosa.

Podczas spotkania Monika Alimanović poruszy bardzo ważny temat związany ze zrozumieniem dla własnego ciała w kontekście bycia fit, sprawną fizycznie, jak również w aspekcie związanym z profilaktyką zdrowotną. Uczestniczki dowiedzą się m.in. dlaczego dopasowanie biustonosza sportowego jest tak ważne, a także jak odpowiednio dobrać strój sportowy, aby ćwiczyć skutecznie i w pełnym komforcie. Porozmawiamy również o istocie samobadania jako zdrowym nawyku mogącym uratować życie, a także badania profilaktycznego w zakresie raka piersi.

Brafitting to pojęcie może zdawać się niektórym paniom nieco obce, ale to nic innego jak odpowiednie dobieranie biustonosza do sylwetki. Nieprawidłowy dobór bielizny nie tylko wpływa na estetykę wyglądu, ale również może prowadzić do różnego rodzaju otarć, obrzęków czy też stanów zapalnych. O tym, jak nie popełniać stanikowych gaf, jakie rodzaje biustonoszy są dostępne na rynku, jak je właściwie wybierać i jak dbać o bieliznę opowie Anna Duda.

Partnerem wydarzenia jest Lemon Tree, który przygotuje dla pań fit poczęstunek. Uczestniczki otrzymają również vouchery na analizę składu ciała z konsultacją.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety z energią” zapraszamy 6 marca o godz. 18:00. Każda z uczestniczek otrzyma zniżkę do sklepu Bella Rosa, na zajęcia do siłowni Dynamika oraz na okulary do Salonu Optycznego Izabeli Wolskiej. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na adres rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl lub pod nr 41 278 72 50.