Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią: z Krecikiem, knedliczkami i Szwejkiem, czyli wyprawa do Czech

Podróże z energią: z Krecikiem, knedliczkami i Szwejkiem, czyli wyprawa do Czech

Szwejk, Krecik, knedliki, smażony ser, Rumcajs, Lentilky… Z czym kojarzą się Czechy? Już 28 lutego zapraszamy na spotkanie z cyklu „Podróże z energią”.


Gościem pierwszego w tym roku wieczoru podróżniczego w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego będzie Jakub Juszyński, autor bloga Tym Razem. Rewelacyjna kuchnia, przyjaźni ludzie i tajemnicze miejsca, to niektóre z rzeczy, które przyciągają do Czech. Podczas spotkania porozmawiamy o interesujących, a mało znanych miejscach, które robią ogromne wrażenie. Pojawią się na pewno także opowieści o kuchni, piwie czy czeskim języku. Poznajmy wspólnie Czechy, jakich do tej pory nie znaliście!   

Jakub Juszyński uwielbia podróżować i gdy tylko może to poznaje świat. Pomimo tego, że odwiedził już wiele krajów to lubi Czechy i często wraca do tego kraju. Lubi Kielce i region świętokrzyski, ale i dalsze zakątki nie są mu straszne. Podróżuje najczęściej rodzinnie, a w przerwie pomiędzy wyjazdami zajmuje się marketingiem, prowadzi spacery po Kielcach i zajęcia na uniwersytecie.

Na spotkanie zapraszamy 28 lutego o godz. 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja na adres: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl lub pod nr 41 278 72 50.