Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Walentynki z energią

Walentynki z energią

W sobotę 15 lutego w laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT będzie czuć miłosną atmosferę, a to za sprawą Święta Zakochanych. Serdecznie zapraszamy na walentynkowe familijne warsztaty.


Drodzy Zwiedzający! Informujemy, że wszystkie miejsca na warsztaty są zajęte. Zapraszamy do zwiedzania wystawy.

Czym jest prąd? Jak zbudować obwód elektryczny, aby nie doprowadzić do zwarcia? Poznaj materiały, które przewodzą prąd, a które go izolują. Dowiedz się jak prawidłowo stworzyć obwód i zbuduj zegar, korzystając
z naturalnej baterii – cytryny. Zaskocz swoją ukochaną/ukochanego, przygotowując wyjątkową kartkę walentynkową, zasilaną energią płynącą prosto z serca.

Na zajęcia zapraszamy o godz. 13:00 oraz 14:00. Koszt udziału wynosi 8 zł/os. Warsztaty trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Zajęcia kierowane są do dzieci od 5 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, którego obowiązuje bilet wstępu. Zachęcamy również do wcześniejszej rezerwacji miejsc na rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona.