Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Zima na Broadway’u

Kobiety z energią: Zima na Broadway’u

Trwa karnawał. To dobry moment, aby zimową atmosferę ogrzać… tańcem. Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Już 31 stycznia o g. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki KPT odbędą się wyjątkowe warsztaty taneczne, które poprowadzi Elżbieta Pańtak, tancerka, pedagog tańca, choreograf, współzałożyciel i dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca, jednego z trzech zawodowych instytucjonalnych teatrów tańca w Polsce.

Taniec to jeden z najlepszych sposobów aktywności fizycznej, ale również forma artystycznego wyrazu. Dzięki niemu możemy poprawić motorykę, wydajność, a także polepszyć swoją kondycję psychiczną, gdyż
w trakcie tańca wydziela się endorfina – hormon szczęścia. Podczas wieczoru panie będą miały niepowtarzalną okazję zadbać o elegancję kobiecych ruchów, ich delikatność i nauczyć się tańca, jakim jest niebywale ekspresyjny gatunek – broadway jazz. Wczuć się w taneczny klimat pomogą nam rekwizyty – melonik i laseczka.

Panie poznają również historię broadway jazz’u. Dowiedzą się, skąd bierze się energia i piękno ruchu, a także zgłębią wiedzę na temat zdrowotnych walorów tańca.

Na warsztaty zapraszamy w piątek 31 stycznia 2020 r. o godz. 18:00. WSTĘP WOLNY. Rezerwacje przyjmujemy pod nr 41 278 72 50 lub na adres: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.

Więcej informacji pod nr 41 278 72 50.

Uwaga! Prosimy, aby zabrały Panie ze sobą wygodne obuwie i strój.