Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Jesień w blasku magii

Kobiety z energią: Jesień w blasku magii

W czwartek 28 listopada zapraszamy na kolejny wieczór tylko dla kobiet. Razem z „Klubem modnej babeczki” przygotowaliśmy wiele atrakcji.


Spotkanie będzie poświęcone kreacjom sylwestrowo-karnawałowym, zarówno w zakresie mody, jak i makijażu. Panie będą mogły oddać się zabiegom pielęgnacyjnym na dłonie i twarz, wziąć udział w warsztatach makijażu, dowiedzieć się o panujących obecnie trendach w modzie, a także sprawdzić jak dobrać odpowiednią stylizację do siebie.

Pod okiem Iwony Rowińskiej-Miter przedstawicielki firmy TianDe, dystrybutora kosmetyków na bazie naturalnych składników, uczestniczki skorzystają z pielęgnacyjnego zabiegu SPA na dłonie. Dowiedzą się, jak zadbać o cerę jesienią oraz jak przygotować ją na Sylwestra, czy też przyjęcie karnawałowe i zregenerować ją po. Poznają pięć kroków prawidłowej pielęgnacji twarzy, dobiorą program pielęgnacyjny dopasowany do potrzeb skóry i wieku, a także, korzystając z kosmetyków TianDe, samodzielnie przeprowadzą zabieg pielęgnacyjny twarzy, w tym demakijaż, złuszczanie, tonizowanie oraz kremowanie. Panie będą miały okazję poznać zalety fotonera – urządzenia do terapii światłem i ultradźwiękami, a chętna pani skorzystać z zabiegu.

W trakcie wieczoru uczestniczki wezmą również udział w warsztatach makijażu, prowadzonych przez doświadczoną wizażystkę – Kamilę Michalczyk. Jedną z pań zaprosimy do pełnienia roli modelki i na niej zostanie przeprowadzony pokaz makijażu. Nasza wizażystka pokaże jak prawidłowo wykonywać makijaż dzienny, a także jak w łatwy sposób zmienić go w wieczorną kreację. Panie będą miały lekcję wizażu i na swoich kosmetykach będą uczyły się wybranego elementu makijażu, który sprawia im kłopot – na przykład ćwiczenie kreski na powiece, odpowiedniego rysunku ust czy też korekcja opadającej powieki. Uwaga! Prosimy, aby Panie zabrały ze sobą własne kosmetyczki oraz lusterka.

Podczas spotkania w blasku magii nie zabraknie również nowinek ze świata mody. Monika Grzegorczyk, stylistka i kreatorka wizerunku z Pracowni Stylu, opowie m.in o trendach w modzie sylwestrowej i karnawałowej, a także w sezonie jesień/zima 2019/2020. Podpowie jak dobierać stylizacje do typu figury, urody oraz okazji, a także zdradzi, co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Panie będą miały niepowtarzalną okazję, aby obejrzeć kolekcję wieczorową Marzeny Chełmińskiej, projektantki i założycielka marki sygnowanej jej nazwiskiem C#EŁMIŃSKA.

Na spotkanie z cyklu „Kobiety z energią” zapraszamy w czwartek 28 listopada o g. 18:00. Koszt udziału wynosi 20 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum.