Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Bez kategorii > Kobiety z energią: Lato w zdrowiu – spotkanie przełożone

Kobiety z energią: Lato w zdrowiu – spotkanie przełożone

Powoli zbliża się lato. To czas na muśnięte słońcem spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Drogie Panie, informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas jutrzejsze spotkanie będzie przesunięte na inny termin. O nowym terminie poinformujemy później. Za utrudnienia przepraszamy.

Naszym prelegentem będzie Anna Majcher-Stawiarz, fizjoterapeuta uroginekologiczny, właścicielka Gabinetu Fizjoterapii „MMed Majcher & Smardzewski” w Kielcach. Podczas spotkania będziemy poruszać tematy związane z wpływem stanu naszego kręgosłupa na funkcjonowanie innych narządów.  Uczestniczki dowiedzą się m.in. jak wyleczyć wieloletnie migreny poprzez rozluźnienie więzadeł miednicy, jak to jest że stany lękowe, nerwice mogą występować po gorszej kondycji w odcinku piersiowym czy jaka droga odpowiada za ból kręgosłupa w kontekście problemów żołądkowo-jelitowych. Ponadto na prelekcji zostaną poruszone kwestie związane z zapobieganiem wysiłkowego nietrzymania moczu, z zachowaniem przy bolesnych miesiączkach czy też wzmocnieniem brzucha przed ciążą, aby nie doprowadzić do rozejścia mięśnia prostego brzucha. Panie będą mogły wygrać vouchery na konsultację uroginekologiczną oraz masaż.

W laboratorium Energetycznego Centrum Nauki pod baczną obserwacją Grzegorza Sychowskiego, technologa chemicznego oraz współwłaściciela firmy Cossi, panie wykonają żele rozgrzewające lub chłodzące, które będą mogły zabrać ze sobą. Żele rozgrzewające poprawiają ukrwienie danego miejsca, działają rozluźniająco i przeciwbólowo, zmniejszają podatność na mikro urazy. Z kolei chłodzące działają regenerująco, zmniejszają ból i łagodzą stan zapalny.

Na spotkanie z cyklu „Kobiety z energią” zapraszamy 14 czerwca o g. 18:00. Koszt udziału wynosi 20 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum.