Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Świętokrzyskie Targi Terrarystyczne

Świętokrzyskie Targi Terrarystyczne

Miłośnicy zwierząt i roślin egzotycznych będą mieli niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się im z bliska, poznać prawdziwych hobbystów, hodowców i pasjonatów terrarystyki. 12 oraz 13 kwietnia w Targach Kielce odbędą się Świętokrzyskie Targi Terrarystyczne.


To wspaniała okazja, aby zobaczyć wiele ciekawych egzotycznych zwierząt: płazów, gadów, owadów, pajęczaków, skorupiaków, zdobyć niezbędną wiedzę potrzebną do ich hodowli, wymienić się doświadczeniami i być może świadomie kupić swojego pierwszego pupila. Targi Terrarystyczne to także rośliny tropikalne i subtropikalne, kompozycje roślinne, przeznaczone do terrariów, akwariów, jak i do tradycyjnej ozdoby. Atrakcją wydarzenia będzie pokaz żywych egzotycznych motyli zaprezentowany przez Ministerstwo Motyli.

Odwiedzający będą również mogli zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt terrarystyczny: terraria i ich wyposażenie, takie jak dekoracje, ogrzewanie, oświetlenie, przyrządy pomiarowe, zraszacze, podłoża, pokarmy, witaminy i suplementy.

Termin: 12.04.2019 roku w godzinach 10:00–17:00, 13.04.2019 roku w godzinach 9:00–17:00

Miejsce: Centrum Kongresowe Targów Kielce ulica Zakładowa 1.

Ceny biletów:

Normalny – 15 zł

Ulgowy – 10 zł (dzieci, młodzież, studenci, emeryci, renciści)

Rodzinny – 10 zł/osobę (2+2 i więcej, karta dużej rodziny)

Dzieci do lat 4 wstęp wolny.

Organizatorem Targów jest Fundacja Naukowa Twórcze Myślenie we współpracy z Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Szczegóły pod nr 515 918 410 lub e-mailowo: biuro@planetaziemia.com

Informacje dla wystawców: http://owady.info/swietokrzyskie-targi-terrarystyczne