Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Wiosna za rogiem

Kobiety z energią: Wiosna za rogiem

W piątek 8 marca świętujemy Dzień Kobiet. W Energetycznym Centrum Nauki KPT odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Najbliższy wieczór dla pań związany będzie z depilacją. Owłosienie w niektórych partiach ciała może być problematyczne, a chęć pozbycia się go związana ze względami higienicznymi bądź też estetycznymi. Codzienna depilacja z kolei dla wielu może być uciążliwa oraz powodować podrażnienia. Jakie mogą być wygodniejsze rozwiązania? Fotodepilacja to jeden ze sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia. Naszymi gośćmi będą Angelika Kosakowska oraz Karolina Lech z salonu Depil Concept, które przedstawią tę metodę, opowiedzą o wykorzystaniu energii w kosmetologii oraz jaką funkcję pełni światło w tego typu depilacji. Ale to nie wszystko. Zbadają włos z biologicznego punktu widzenia, opowiedzą o jego strukturze oraz etapach wzrostu. Uczestniczki otrzymają także vouchery na zabiegi w Depil Concept.

W laboratorium z kolei panie będą mogły wykonać dla siebie pachnący upominek, poznając właściwości m.in. lawendy, jaśminu, róży czy też nagietka. 

Na wieczór dla kobiet zapraszamy 8 marca 2019 r. o g. 18:00. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 20 zł/os. Bilety są dostępne przez stronę bilety.ecn.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.