Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią: Scyzoryki wzdłuż Afryki

Podróże z energią: Scyzoryki wzdłuż Afryki

Podróżowali przez Afrykę Zachodnią, poznali wiele kultur i obyczajów, spotkali intrygujących ludzi. O projekcie „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i wielu niezapomnianych chwilach z wyprawy po wybrzeżu Afryki opowie Ludwik Pisarski, jeden z uczestników projektu.


1 bus, 31 państw i 40 tysięcy kilometrów, tak w liczbach prezentuje się wyprawa „Scyzoryki wzdłuż Afryki”. Po prawie rocznych przygotowaniach, rozpoczęła się 26 grudnia 2017 i zakończyła 21 października 2018 roku. Była podzielona na dwa etapy, część zachodnią i część wschodnio-północną. Tym razem będziecie mieli okazję posłuchać przygód z jej pierwszej części. Dowiecie się między innymi jak wyglądają przygotowania do takiej wyprawy, dlaczego nie należy oceniać książki po okładce oraz jak to jest zachorować na malarie. Jeżeli nie wierzycie, że Polskie drogi są super,
a nasi urzędnicy to wysoce wykwalifikowana kadra to dowiedzcie się jak to wygląda w Afryce.

Na spotkanie zapraszamy 22 lutego 2019 r. o godz. 18:00. Naszym gościem będzie Ludwik Pisarski, członek wyprawy i Stowarzyszenia SALUTEM, autor bloga „Świat według Ludwika”.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Szczegóły 41 278 72 50.