Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Naukowe Walentynki

Naukowe Walentynki

Zbliżają się Walentynki. Z tej okazji zapraszamy na warsztaty „Z miłości do eksperymentowania. Zakochaj się w programowaniu”.


Już 14 lutego 2019 r. w laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT odbędą się zajęcia programistyczne, podczas których będziemy kodować miłość. Dash i Dot, czyli bohaterowie warsztatów to dwa zdolne roboty, które współpracują ze sobą przy wykonywaniu zadań, reagują  na swoją obecność i na wydawane im polecenia. Naucz roboty zmieniać kolory, uśmiechać się i reagować na ruch, aby dowiedzieć się, czym są polecenia warunkowe i jak wykorzystać je w praktyce. Następnie rozbuduj je o dodatkowe elementy i przekonaj się do czego jeszcze zdolne są roboty…

Na warsztaty zapraszamy 14 lutego 2019 r. o godz.  08:30, 10:30 lub 12:30. Zajęcia kierujemy do grup zorganizowanych. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na adres: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Istnieje możliwość dołączenia indywidualnie zwiedzających. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 41 278 72 50.

Koszt udziału w warsztatach połączonych ze zwiedzaniem wynosi 15 zł/os.