Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki w Kielcach bierze udział w EDKAE 2018

Energetyczne Centrum Nauki w Kielcach bierze udział w EDKAE 2018

Europejskie Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji odbędą się w terminie 25-27.10.2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach oraz Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach.


EDKAE to trzy dni wydarzeń edukacyjnych, w trakcie których dzieci, młodzież, nauczyciele, rodziny oraz wszyscy mieszkańcy Kielc i całego województwa świętokrzyskiego będą mogli skorzystać z wielu atrakcji – wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i zajęciach, obejrzeć występy i przedstawienia, skorzystać ze specjalnych warunków wejścia na teren wybranych obiektów – muzeów, parków tematycznych, instytucji kultury, itp.

W wydarzeniu weźmie udział również nasze Centrum. 26 w godz. 9:30 – 15:00 oraz 27 października w godz. 10:30-16:00 zapraszamy na nasze stoisko edukacyjno-promocyjne do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, gdzie uczestnicy będą mogli zagłębić się w świat nauki i poznać różne prawidła rządzące otaczającym nas światem. Będzie również okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną i poczuć namiastkę naukowego szaleństwa, które można rozwinąć w naszym Centrum.

Pierwszy dzień to Kongres Kreatywnej i Aktywnej Edukacji – spotkanie animatorów kultury i edukatorów z całej polski. Drugi to dzień dla szkół z całego województwa. W tym dniu na terenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędą się zajęcia dla uczniów i nauczycieli, a także zostaną rozdane nagrody konkursu o Laur Mistrza Kreatywnej i Aktywnej Edukacji. Sobota 27 października to dzień otwarty.

Zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury i Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach wszystkich mieszkańców Kielc i województwa oraz gości z całego kraju na udział w bezpłatnych zajęciach, warsztatach i atrakcjach.

Informacja za: https://www.facebook.com/events/1018621674986768/

Do pobrania:

Plakat informacyjny