Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Paleta jesiennych barw

Kobiety z energią: Paleta jesiennych barw

Piątkowe popołudnie 26 października warto spędzić w Energetycznym Centrum Nauki. Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Jesień wcale nie musi być szara. To właśnie w tym okresie natura mieni się najróżniejszymi barwami. Nie dajmy się deszczowi, chłodnym wieczorom i panującemu w tym okresie przygnębieniu – zamieńmy szarość dnia na paletę jesiennych barw.

W trakcie najbliższego wieczoru dla pań zagłębimy się w magię kolorów i wizażu. Dowiemy się, jak uwydatnić swoje piękno i ukryć lekkie mankamenty, sprawdzimy, które kolory są odpowiednie dla danej karnacji i poznamy tajniki profesjonalnego oraz trwałego makijażu. Naszymi prelegentkami będą Ola Smolarczyk i Emilia Smak – Mistrzynie Makijażu w firmie Avon, będącej liderem na rynku kosmetycznym. Certyfikaty uzyskały podczas szkoleń z Beauty Trenerami, np. Anną Bułkowską oraz Julią Popis, które są ikonami makijażu i wizażu, gdyż malowały w swojej karierze niejedną gwiazdę. Obie pracują jako managerki w Avon i opiekują się swoimi zespołami konsultantek. Dzięki temu łączą w pracy przyjemne z pożytecznym. Podczas warsztatów profesjonalnie doradzą zarówno w kwestii wykonania makijażu, doboru kosmetyków czy kolorów, jak i współpracy z Avon, a same panie będą mogły w praktyce przekonać się jak zachować balans w codziennym wizażu. Dla uczestniczek przygotowano również drobne upominki od firmy Avon.

To nie koniec atrakcji, jakie czekają na kobiety z energią. Pod okiem Grzegorza Sychowskiego, technologa chemicznego oraz współwłaściciela firmy Cossi, wykonają tonik do twarzy. Przygotowanie cery pod makijaż, jak i jej właściwe oczyszczanie jest niebywale ważne, a jej tonizowanie ma kojące działanie dla skóry. Przywraca właściwe pH skóry, zachowuje się niczym delikatny peeling, złuszczając ją, a ponadto oczyszcza i odświeża, usuwając resztki makijażu i sebum, które nie zostały usunięte podczas mycia twarzy płynem lub żelem. Podczas eksperymentów w laboratorium panie poznają właściwości i składniki toniku oraz zamieniając się w prawdziwych chemików, wykonają wybrany rodzaj toniku według specjalnej receptury. Ściągające, nawilżające, kojące i oczyszczające, dla skóry suchej, wrażliwej, tłustej. Każda pani znajdzie odpowiedni dla siebie.

Na spotkanie „Kobiety z energią. Paleta jesiennych barw” zapraszamy 26 października 2018 roku o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł/os. można zakupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona.