Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią: Dobry wieczór z płytą winylową

Podróże z energią: Dobry wieczór z płytą winylową

Zapraszamy na muzyczną podróż w czasie do lat osiemdziesiątych. Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Podróże z energią” będzie Bogusław Ziębowicz, miłośnik, pasjonat, kolekcjoner winyli.


Lata 80. Wtedy świat wyglądał zupełnie inaczej. Nie było Internetu i smartfonów… Za to w każdym domu był gramofon i płyty winylowe.

Podobno nastolatkowie są najbardziej podatni na muzykę, odczuwają ją głębiej, mocniej….a co jeśli muzyka staje się całym ich życiem? Wtedy można powiedzieć, że jest ono muzyką pisane! Tak było w wypadku naszego gościa, którego życiem zawładnęła muzyka i tak pozostało do dziś!

W piątkowe popołudnie posłuchacie opowieści o życiu nastolatka w latach osiemdziesiątych i jego fascynacjach muzycznych. To będzie wielki tygiel wykonawców i stylów muzycznych, bo w tamtych czasach powstało ich tyle, że można by nimi obdzielić całe stulecie.

Zapraszamy do muzycznego wehikułu czasu… Spotkanie odbędzie się 28 września o g. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Wstęp wynosi 10 zł/os. Liczba miejsc ograniczona. Bilety dostępne są przez internetowy system sprzedaży bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum.