Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki KPT w projekcie „Nowe Muzeum”

Energetyczne Centrum Nauki KPT w projekcie „Nowe Muzeum”

ECN dołączyło do ogólnopolskiej akcji, której celem jest promocja interaktywnych placówek muzealnych oraz centrów nauki, odznaczających się niesztampową ofertą edukacyjną, dostosowaną do współczesnego odbiorcy.


W projekcie znalazło się ponad 60 nowoczesnych muzeów oraz innych jednostek edukacyjnych. Zostały one podzielone na pięć kategorii: centra nauki, obiekty o profilu historycznym, muzea poświęcone sztuce, placówki skupiające swoją działalność wokół techniki, a ostatnie z nich – muzea związane z kulinariami.

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego wpisuje się w „Nowe Muzeum” m.in. poprzez nowoczesną formę przekazu, interaktywność wystawy, indywidualną ścieżkę zwiedzania, ekspozycję oddziałującą na wiele zmysłów, edukację poprzez zabawę, a także bogatą ofertę wydarzeń specjalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem „Nowe Muzeum” na stronie www.nowemuzeum.pl oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego Centrum i przeżycia niezapomnianej przygody z nauką.