Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Wiosna w Twoim stylu

Kobiety z energią: Wiosna w Twoim stylu

Nieśmiało do naszych okien powolutku zagląda wiosna, a to oznacza, że w Energetycznym Centrum Nauki KPT tradycyjnie w marcu odbędzie się wieczór dla dorosłych z cyklu „Kobiety z energią”.


Wiosenne spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z modą. Gościem ECN będzie Karolina Janik, personal shopper, stylistka, właścicielka Agencji Stylizacji Karoliny. W kinie ECN panie poddadzą się analizie kolorystycznej, aby określić w jakiej tonacji jest im najlepiej – zimnej czy ciepłej. Styl jest proporcją naszego ciała, dlatego ważne będzie również określenie kształtu sylwetki. Nasza prelegent omówi trendy wiosny 2018’, na co zwrócić uwagę odświeżając swoją szafę, jak dobrać torebkę i buty do sylwetki oraz jak prawidłowo budować szafę.

Z kolei w laboratorium panie wykonają biżuterię, która będzie mogła stanowić dodatek do nowej stylizacji. Opowiemy czym są tworzywa termoplastyczne oraz sprawdzimy czym jest termokurczliwość. Uczestniczki zamienią się w prawdziwych naukowców i będą samodzielnie przeprowadzać eksperymenty, a pomocny w tym będzie piekarnik. Uwaga! W naszym „Generatorze mocy” może być bardzo gorąco, nie tylko od wrażeń.


Wydarzenie organizujemy wspólnie z Galerią Korona Kielce. Każda z uczestniczek wieczoru będzie mogła skorzystać z dwugodzinnych bezpłatnych konsultacji stylistki w Galerii Korona Kielce i razem z nią udać się na zakupy po wybranych sklepach oraz dobrać konkretną stylizację lub ubrania dobrane do sylwetki.


Na spotkanie zapraszamy 9 marca o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł/os. można zakupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 9 lutego 2018 r.

ecn_profil_big              Galeria-Korona-Kielce     ask_logo