Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią: W rytmie samby i capoeiry, czyli kultura i tradycja gorącej Brazylii

Podróże z energią: W rytmie samby i capoeiry, czyli kultura i tradycja gorącej Brazylii

Energetyczne Centrum Nauki serdecznie zaprasza na egzotyczne spotkanie podróżnicze z cyklu „Podróże z energią” pn. „W rytmie samby i capoeiry, czyli kultura i tradycja gorącej Brazylii”. W sobotę 10 lutego spotkamy się z zagranicznym gościem oraz uczestnikami „Zimowych Warsztatów Capoeira” w Kielcach.


Czy walkę można połączyć z muzyką, tańcem, akrobatyką i brazylijskim folklorem? Co sprawiło że capoeira, bo o tej widowiskowej sztuce walki mowa, przyjęła tak nietuzinkową formę i czym życie w gorącej Brazylii różni się od życia w mroźnym Krakowie? Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas niezwykłego spotkania w Energetycznym Centrum Nauki. Po raz pierwszy w ramach cyklu „Podróże z energią” będziemy gościć rodowitego Brazylijczyka Fernando Junior Gomez da Silva, znanego również jako Professor Chocolate, który tą niebywale dynamiczną i widowiskową sztuką walki zajmuje się już od 25 lat.


Na spotkanie zapraszamy w sobotę 10 lutego o g. 19:00. Wstęp jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr 41 278 72 50.

#drużynamocy #caposcyzory #capoeirakielce