Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > W Energetycznym Centrum Nauki świętujemy Dzień Babci i Dziadka

W Energetycznym Centrum Nauki świętujemy Dzień Babci i Dziadka

Zrób niespodziankę babci i dziadkowi i wspólnie eksperymentujcie w naszym Centrum. Zobaczcie jak nauka łączy pokolenia.


W tym wyjątkowym dniu będzie można skorzystać z dwóch różnych warsztatów oraz zwiedzania wystawy. Dla miłośników programowania przygotowaliśmy zajęcia, podczas których bohaterami będą roboty Photon. Zostańcie ich przewodnikami i kompanami do zabawy, i korzystając z aplikacji multimedialnej razem wybierzcie się w niezapomnianą podróż do świata kodów. Zajęcia rozpoczynamy o godz. 13:00.

Z kolei na godz. 14:00 zapraszamy fanów łamigłówek. Zadanie będzie polegało na wybraniu jednego z tajemniczych pudeł i postępowaniu według załączonej do niego instrukcji, aby znaleźć odpowiedź na naukową zagadkę i poznać nierzadko skomplikowane prawa nauki czy techniki.

Na wydarzenie zapraszamy 20 stycznia 2018 r. Każdy z uczestników otrzyma miły upominek, który będzie można wręczyć swoim dziadkom.


Koszt udziału w zajęciach wynosi 8 zł/os. Zajęcia trwają 45 minut. Samo zwiedzanie wystawy trwa 45 minut i odbywa się o godz.: 11:00, 12:00, 13.00, 14.00, 15:00, 16:00 oraz 17:00. Koszt zwiedzania ekspozycji: bilet normalny – 7 zł/os., bilet ulgowy – 5 zł/os., bilet rodzinny – 5 zł/os., bilet z Kartą Dużej Rodziny – 4 zł/os, bilet grupowy – 5 zł/os. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum.


Wszelkich informacji udzielamy pod nr 41 278 72 50.